Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kihozta nálatok szóba először...

Kihozta nálatok szóba először a gyerekvállalást? Te vagy a párod?

Figyelt kérdés
Valamelyikőtök húzta a száját először vagy rögtön mindketten akartátok? Hány évesek voltatok? Mióta voltatok együtt? Korod,nemed?
2013. máj. 6. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

1 Babánál én akartam jobban , akkor voltam 21 éves, párom 26 volt. 1 éve voltunk együtt. kislányunk született aki már 6 éves :).


Most kis tesót várjuk most vagyok 27 éves, párom 32 éves. Már 8 éve leszünk együtt szeptember 7 én , és lassan 3 éve vagyunk már házasok :). Most kisfiút várunk és most mind2 szeretük volna a kis tesót.

2013. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettük róla a kapcsolatunk elején is,de konkrétan a férjem hozta szóba először.3 hónap múlva megfogant a lányunk.1,5 éve voltunk együtt.A párom 31 volt,én .24.Azóta a lánykánk már 5 éves lesz júniusban,a kisfiunk pedig 1 éves lesz
2013. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én, úgy 1 évvel azután hogy összejöttünk. Akkor még csak annyit beszéltünk meg, hogy pár éven belül.


Aztán öszeköltöztünk, utána fél évvel ő hozta fel a témát. Engem épp előléptettek egy olyan pozícióba, amiért nagyons okat dolgoztam. Ráadásul végre azt csináltam, amit szeretek. Így kértem tőle még egy kis időt. 1,5 évvel később hagytuk abba a védekezést, akkor már közel 4 éve voltunk együtt.


1,5 éves a lányunk.

2013. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
7 éve voltunk együtt, 4 éve házasok amikor terhes lettem a fiammal, (24 voltam, férjem 31) 8 hónapos a fiúnk.
2013. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Négy éve voltunk együtt, egy éve házasok, amikor tervezetlenül fogantak az ikrek. 31 évesek voltunk.


A kistesó kérdését először a férjem hozta szóba, hogy 2-3 év korkülönbséggel jöhetne a nagyok után. Ezek után pedig én hoztam fel, hogy na akkor x hónapban kezdődhet a próbálkozás, és így is lett.


Szóval egyikünk sem húzta a száját, mindhárom gyereknek ugyanúgy örültünk.

2013. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Már több mint 7 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok. Van egy 1 éves kisfiunk és reméljük, hogy hamarosan érkezik a második gyermekünket.Már a kapcsolatunk elején beszélgettünk a családtervezésről. Teljesen egy véleményen voltunk arról, hogy hány gyermeket szeretnénk és mikor kezdjünk bele. Nem kellett egyikünknek sem felhoznia a témát.
2013. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Párszor beszéltünk róla, hogy mikor szeretnénk esküvőt gyereket. Az esküvőt időben is tartottuk 5 év után (fiatalon jöttünk össze), gyerekkel még 5-t várni szerettünk volna, szóval én 30 évesen akartam szülni, de ő 2 évvel korábban mondta, hogy most már szeretne egy kicsit. Előtte én nem gondoltam hogy most, nem is volt "alkalmas" de ahogy mondta rögtön éreztem, hogy igen nekem is kell :)

Szóval 8 éve voltunk együtt. 28 voltam, ő 32.

Másodikat elvileg nem szeretnénk, mindig egyet terveztünk, de most hogy a lányunk 1 éves felhozta újra a babatémát.. Én meg még nem döntöttem el, hogy mit szeretnék. Most még biztos dolgozok pár évet (szeptembertől a lányunk bölcsis lesz) aztán majd meglátjuk. 33-34 éves koromig azért jó lenne eldönteni és teherbeesni:)

2013. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ketteske ***** válasza:
Mi 10 eve voltunk egyutt, 3 eve hazasok,amikor a ferjem akarta a babat. en ekkor 32 voltam, o 33 eves. en meg kertem egy ev haladekot, mert nem ereztem magam kesznek a gyerekvallalashoz,aztan 34 evesen szultem meg a fiunkat.
2013. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Párom akarta, nem húztam a szám, ekkor 32 évesek voltunk. 1 hónap múlva már terhes is voltam. 9 hónapja voltunk együtt.


35/L

2013. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Parom akarta,en annyira nem. Ekkor voltam 35, o 33. 2 eves a fiunk.
2013. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!