Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik 4 hónaposan kezdtétek a...

Akik 4 hónaposan kezdtétek a hozzátáplálást, banánt, körtét mikor adtatok először a babátoknak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
én almával kezdtem,egy hétig az ment,aztán barack szintén 1 hét tehát kb 5 5,5 hós volt a fiam akkor
2013. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A banánra, körtére vagyok kíváncsi.Már hozzátáplálok 2,5 hónapja.Sorban:alma, őszibarack,sütőtök,répa,krumpli, cékla,spenót,sóska,brokkoli,sárgabarack.
2013. máj. 5. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Én banánt 5 hónaposan, de avval vigyázz, mert megfogja a székletét. Körtét is adhatod, én azt alma, barack után adtam Neki, elvileg 6 hós kortól adható, de nálunk nem lett semmi baja, hogy hamarabb kapta.
2013. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mi most 6,5 hósok vagyunk,ezért kérdeztem. De akkor nyugodt szívvel adom már neki ezeket.

Köszi a válaszokat!

2013. máj. 5. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Én banán ma adtam neki először 4,5 hósan körtét kb 2 hete majd kevertem egy darabig almával majd jött az alma szilva kombináció. Ma került sor a banánra
2013. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Banánt már kb 5 hónaposan kapott, az a kedvenc a mai napig. Körtét pont 6 hónaposan kóstoltuk, olyan üvöltést már rég rendezett (és durrogtatást), mint aznap délutántól egészen estig! Azóta nem mertem neki újra adni még...

7 és fél hónapos baba anyukája

2013. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Banánt 5 hónaposan, körtét 6 hónaposan.
2013. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az új elmélet szerint 8 hónapos kor előtt nem ajánlatos banán adni. Én kb én 7 hónaposan adtam, mert a sok négykézláb rohanás miatt állandóan éhesek voltunk. Persze azt is úgy, hogy 1/3-a volt a gyüminek amit evett. Alma, körte, meggy, őszibarack...adható
2013. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!