Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti hova ültök a...

Anyukák! Ti hova ültök a kocsiban ha mentek valahova?

Figyelt kérdés
Apa mellé előre vagy a baba mellé hàtra? Miért? Ha Ti vezettek hovà teszitek a babàt (2en vagytok) ?
2013. máj. 6. 22:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Én a baba mellett ülök hátul,azért mert így nyugodtabb vagyok,hogy mellette ülök. :)
2013. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig előre ültem. Míg picik voltak addig ha kocsiba tettük őket mindig bealudtak:) Most 2 évesek, már eljátszanak hátul, de ha messze megyünk 1 óra múlva így is elalszanak.

Ha gond volt hátranyúltam, 1-2szer másztam :)

Mivel ikrek én kiskorukban is hátra tettem őket ha egyedül mentem. Bár olyan 1 éves korukig fél órás útnál többre nem mentem egyedül.

2013. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is a baba mellett ülök, mert ha bármi gond van akkor így könnyebben eltudom látni ha úgy alakulna. Ha én vezetek akkor a párom ül mellé, ha csak én meg a baba vagyunk ott, akkor direkt olyan úton megyek ahol könnyebben félretudok állni ha valami gond lenne, de nem nagyon jellemző ez, mert nem mindig van kéznél az autó.
2013. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Ha párom vezet, akkor hátra ülök a baba mellé, ha bármi van, kéznél legyek :)

Ha én vezetek, akkor ha nem légzsákos kocsival megyek (páromé), akkor előre teszem a babát, ha légzsákossal (enyém, nem lehet kikapcsolni), akkor hátra. De jobb szeretem, ha elől van :)

2013. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is hátul ülök általában, mellette :)
2013. máj. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ültem hátra sohasem, ezt is szokta meg a fiam. Most már két fiam ül hátul, sokat megyek velük egyedül. Mivel nem kikapcsolható a légzsák, a hordozót sem tudtam volna előre tenni, de nem is akartam.
2013. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Elől ülök, a kisfiam mindig bealszik útközben. 1-2-szer én is másztam már :)
2013. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Általában én vezetek.

Akkor lett autónk, amikor két gyerekünk volt. Akkor két oldalt ültek hátul. Aztán lettek hárman. Amíg kagyló ülés volt, addig a baba anyós ülésen volt elől, hátul ugyanott a két nagy. (Középre egy felnőttnek nem volt túl kényelmes bezsúfolódni)

Most már nagyobb ülése van a picinek, ő ül anyós ülés mögött, így egy piros lámpánál ha hátra fordulok, tudok vele kommunikálni, és elég jól lát is engem. A két nagy mögöttem és középen.

Ha a férjem is jön, akkor ő ül anyós ülésen, de néha ő vezet, akkor én ülök mellette, hátul ugyanaz a leosztás. Mindenkinek megvan a helye, ha kevesebb gyerekkel utazunk, akkor sem helyezzük át az üléseket.

2013. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A gyerek hátul ül középen mindig, ha a párom vezet én általában az anyósülésen, de ha hosszab útra megyünk néha hátra ülök.
2013. máj. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az első babámmal hónapokig hátra ültem. Amióta ketten vannak, be se férek igazán közéjük, úgyhogy csak kivételes esetekben ülök hátra, pl ha valakit még viszünk, akkor nyilván ne ő nyomorogjon a gyereülések között.
2013. máj. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!