Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozós Anyukák! Ha nem...

Hordozós Anyukák! Ha nem alvásidőben mentek valahova, akkor is elalszik rajtatok a baba?

Figyelt kérdés
10 hónapos a babám, eddig mindig alvásidőben mentünk valahova, de most reggel kell induljunk egy kb. egy órás útra, és félek, hogy az éjszakai alvás után nem fog aludni, csak nyűglődni... Ti hogy csináljátok? Ettől a napirend is borul?

2013. márc. 12. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)!


Mi mindig akkor mentünk, amikor kellett, soha nem volt gond:).

Mondjuk attól is függ, hogy mi a dolgotok, például hivatali ügyintézést inkább alvásidőre tettem, mert bármilyen érdekes is a hátamról a világ, az egy helyben toporgást egy idő után hordozva is elunja a baba.

De bármi más ügyben nem volt gond ha nem aludt:). 10 hónaposan már leköti őt a nézelődés, az, hogy tudsz hozzá beszélni, mutogatni az érdekességeket, mocorogni, szóval ne izgulj:). Vigyél a kezébe adható játékot(én pl. cumiláncra tettem egy- két apróbb fogdosnivalót, és ha unta a banánt hátra adtam neki), kiflicsücsköt, rágnivalót ha már eszik ilyesmit:).

És igen, még az is lehet, hogy elszundít rajtad "soron kívül":).

2013. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

megint én, az előbb lemaradt:

ébren levő hordozott gyerek mindig magára vonja a figyelmet:), sokszpr volt, hogy a postán sorban állva a nénik bácsik szórakoztatták a lányomat:D

2013. márc. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindig akkor mentünk, ha kellett, nem volt gond. :) 10 hónaposan már simán elnézelődött, szórakoztatta magát. Ne aggódj, nem lesz semmi gond! :)
2013. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :-)

Én elöl hordozok, meglátjuk, mi lesz.

2013. márc. 12. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
persze :) nekem mei tai-ban, háton remekül szokott aludni. ez a jó a hordozásban, hogy gyakorlatilag bármikor lehet menni, bárhova
2013. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És tényleg! Minden rendben volt az úton, amíg nem volt álmos nézelődött, utána meg bealudt. :-)

Köszönöm a biztatást!

2013. márc. 14. 11:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülök a jó élményeteknek:)!
2013. márc. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!