Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű bébiétel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 23:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Hipp a legjobb. Ezen kívül én szoktam még venni Kecskemétit, Alete-t és Bebivitát. Mindenképpen el kell olvasni a címkét, mert általában a gyártóknak van olyan termékük, amiben van pl. cukor és van amiben nincs. Nem lehet azt kijelenteni, hogy az egyik cég tesz bele, a másik nem.

Egyébként úgyis ki kell tapasztalni. Én hiába adnék mindenből Hipp-et, ha a baba nem eszi meg. Pl. a Hipp brokkolis krumplija olyan sűrű, hogy nem eszi, abból Kecskemétit szoktam venni. Illetve nem egyforma a termékkínálat sem. Pl. zöldbabos mintha nem lenne a Hipp-nek.

2013. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem pontozok le senki,miért is tenném?:) Persze,hogy elolvasom ez természetes,csupán azért kérdezem itt,mert külföldön élek és most megyünk először Magyarországra a fiammal és ezzel kapcsolatban sokkal többet tudtok,hallotok mint én:)
2013. máj. 7. 15:38
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Hipp a legjobb.
2013. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ami nekünk be vállt hipp,univer,babylove(dm termék),de szerintem ez is babafüggő!
2013. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem Hipp, Babylove, Alnatura - ezek mind Bio alapanyagokból készülnek. A Kecskemétiből is vettem pár fajtát, mert finom és jó állagú, és uzsira, néhány ebédre tökéletes volt, de nem mindenfélét. Az Univer nekem túl híg volt, azért nem vettem igazából.

(Azért legtöbbször főztem, amikor pici volt akkor a biopiacon vettem a zöldségeket, a husi persze nem volt bio. Ahogy nagyobb lett már egyre inkább evett mindenfélét.)

2013. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem maik nagyon jók a Holle termékek, igaz boltban még nem láttam, de interneten sok bio boltban lehet vásárolni (és ott még vannak más bio babakaják is) Árban kicsit drágább, mint a többi, de nagyon jó minőség! És ezenkívül Hippet szoktam még adni a babámnak.

2013. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!