Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű bébiétel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 23:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Alanature, hipp, univer,
2013. máj. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mindet nem próbáltam, de ár-érték arányban a kecskeméti tetszett nekem a legjobban. Meg még a dm saját márkás is teljesen jó volt emlékeim szerint. Már rég volt :) Ami nagyon nem tetszett: ovko, hamanek (remélem jól írtam). Ezeket nem ettem meg a gyerek, de belekóstolva tényleg nem volt valami jó.
2013. máj. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
ja, tényleg univer is jó :)
2013. máj. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Az én babám a hipp-et szerette a legjobban, ami még bevált: univer,kecskeméti és a rossmann saját termékes bébiétele
2013. máj. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
a kecskeméti nagyon nem jó, a legtöbb tele van nyomva cukorral.
2013. máj. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mülleres Babivita és Alete.
2013. máj. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

DM saját márkás Babylove bébiételek. Mind bio + nincs benne hozzáadott cukor, sem tartósítószer. Olcsóbb, mint a Hipp, vagy az Univer.

Én csak a gyümölcsösöket vettem ebből, de az állaga + minősége + íze is szuper volt. Kisfiam nagyon válogatós volt - ez az a márka, ami nagyon bejött neki.

Állítólag, csak a gyümölcsösei ilyen jók.

Egy próbát megér, mert olcsóbb, mint a 2 sűrűn emlegetett márka, és ráadásul mind bio.

2013. máj. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom nagyon sokfélét megeszik. A kecskemétit, univert, ovkot, hamaneket, hippet. Legjobban a kecskemétit szereti, nagyon minimális benne a cukor, de nincs mindegyikben. Árban is ez a legjobb. A Mülleresek mennyibe kerülnek?
2013. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.Ár nem érdekel most,csak a minőség,hogy melyik bébiétel az amiben nincs semmi extra adalékanyag vagy hasonlók.
2013. máj. 7. 11:03
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lepontozol, de olvasd el az összetevőket :)Én mindig azzal kezdem :)
2013. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!