Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt lenne étvágytalan...

Fogzás miatt lenne étvágytalanabb?

Figyelt kérdés
Van már 2 foga,most egyszerre jön 3 is. eszik,eszik,de nem annyit mint eddig, ebédnél is hagy,és a tápszert se issza meg teljesen, se este se reggel. vagy csak a meleg miatt?
2013. máj. 7. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Esélyes. Amúgy mióta bejött a meleg, az én 13,5 hósom is nagyon lecsökkentette a tápszer mennyiséget. Örülök, ha 3 decit megiszik egész nap, ami eddig 4,8 volt. (reggel, este eszik)
2013. máj. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet! A tej egyáltalán nem megy neki, csak egy kevés nagy unszolásra, a gyümölcs és a főzelék úgy ahogy meg a tejpép is. Nagyon minimális vizet iszik ezek mellé. De szerintem nagyon kevés az az étel és ital mennyiség amit 7,5 hónaposan fogyaszt. (szintén két foga van és várjuk a többit....)
2013. máj. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én 7 hós fiamnak még nincsenek fogai, de már várjuk őket nagyon. Ő sem eszik az elmúlt 3-4 napban, én fogtam a fogzásra (még jelei sincsenek) és az időjárásra.

Gyümölcsnek, főzeléknek a felét immál-ámmal megeszi az egyébként jól evő fiam. A tápszert kivánja inkább, de abból is hagy. Ezért nyűgös is, valószínű éhes, de a frontok miatt nem akar enni. A tápszert hígítom napközben, ezt 2x megissza szerencsére, mert a vizet nem fogadja el. Mi lesz így a nyáron???

2013. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiam 8 hónapos, és nálunk is ugyan ez a helyzet. 2 foga már van alul, és szerintem jön a többi is (nem tudom megnézni, mert nem engedi, de erre tippelek). Gyümölcsöt abszolút nem fogad el (csak a Hamé őszibarackját), a főzelék jöhet, de nem annyi, amennyit máskor eszik, tápszerből örülök, ha 30-50 ml-t megeszik egy evésre. Tejpépet szerencsére megeszi, de ha fáradt, akkor az sem kell. Tiszta káosz egy pár napja az etetés, szó szerint meg kell harcolnunk, hogy egyen, az altatásról nem is beszélve. A hirtelen jött meleg, az össze-vissza frontok, szerintem ezek mind zavarják őket, plusz a fogzás már csak hab a tortán.
2013. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huh, hát úgy látom akkor ez nem csak nálunk van így. Mondjuk ő napközben vizet vagy frissen préselt gyümölcs leveket iszik,kb 2.5 - 3 dl, de a 240ml tápszer helyett csak kb 100-150et. Nem gond,ha 10 hónaposan a felére csökkent a tápszer napi mennyisége? ( bár nagyon nem tudok úgyse mit tenni,mert megtömni nem akarom )
2013. máj. 7. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!