Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás vagy betegség?

Fogzás vagy betegség?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos,tegnap bújt ki az első foga,és már bújik a második is. Nagyon megszenved vele,egy hete nem alszunk,szó szerint félóránként felsír,volt hőemelkedés,láz,köhögés. A biztonság kedvéért elvittem tegnap dokihoz,aki azt mondta nincs semmi baja,ezek a tünetek beleférnek a fogzásba. De ma jobban köhög és többször és olyan mintha szörcsögne,de ezt a hangot leginkább ahhoz tudnám hasonlítani,amikor mozog a baba lába és zörög a pelus. De nem onnan jön a hang. Nem szipog és nem jön váladék az orrából. Most akkor ez betegség vagy fogzási tünet?
2013. máj. 4. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok orvos, de nem gondolnám, hogy a fogzástól lázas lenne (hőemelkedés még hagyján), pláne azt, hogy köhögne.

Nekünk azt mondta a doki néni, hogy fogzáskor sokkal fogékonyabbak mindenféle fertőzésre, ezért sokszor előfordul, hogy elkapnak valamit, mert le van gyengülve az immunrendszerük.

Szóval ha nem javul, vagy lázas, akkor én csak visszavinném megmutatni.

Bár nem mindig van szükség ilyenkor komolyabb gyógyszerre, csak lázcsillapításra, meg ha folyik az orra, akkor szívásra, de azért ha nem javul, biztos ami biztos, vissza mennék vele az orvoshoz.

2013. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egy napig volt láz,azóta nincs,viszont köhög szegény,ami fel is ébreszti elég sokszor.
2013. máj. 5. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!