Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fél ennyire az idegenektől?

Miért fél ennyire az idegenektől?

Figyelt kérdés
13 hónapos a kislányom, és kb. 2 hónapja nagyon fél az idegenektől, vagy akit ritkán lát. Főleg a férfiakkal nincs kibékülve. Hétvégén pl. anyóséknál voltunk, őket ritkábban látja, mert messze lakunk egymástól, és apósra ha ránézett is sírni kezdett, anyóssal még úgy ahogy elvolt. Tegnap pl. itt volt egyik ismerősünk (nő), ritkán látja őt is, és egyszerűen felkapaszkodott rám, sírt, és még a víz is leverte. Miért van ez? Kinövi majd?
2013. máj. 7. 12:36
 1/6 anonim válasza:
Szia.Az en lanyom is pont ilyen.Irtozott az idegenektol.O mar 18honapos,de meg mindig,mar nem annyira,de meg benne van.Aki nem szimpi neki akkor sir.Szerintem majd idovel at megy rajtuk.
2013. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kinövi! Minden gyerek más,de ilyen probléma sok gyerekkel van!
2013. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nemcsak az én gyerekem ilyen, és ő is úgy van, hogy aki szimpi neki azzal semmi probléma. De anyósom már megőrített azzal, hogy biztos valami trauma érte a kicsit azért csinálja ezt! :/
2013. máj. 7. 12:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell izgulnod, ki fogja nőni. Az én lányomnak is volt ilyen időszaka. Rá se nézhetett senki, mert rögtön ordított. Ha idegen helyre mentünk, csak ült az ölemben, picit letettem, szörnyű sírásba kezdett. Most 16 hónapos, a párom apukájától még mindig fél, de ezen kívül most már nincs ilyen gondunk. Sokszor rákiabál, rámosolyog teljesen idegen emberekre is.
2013. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Anyósok már ilyenek! Anyukád mondaná azt jobban elfogadnád!

Ez természetes, én is ilyen voltam.Hidd el kinövi!

2013. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tévedés, hogy ha az anyám mondaná akkor azt elfogadnám! Ugyanúgy, ha Ő mondott valamit és nekem nem tetszett, akkor neki is megmondtam! Ez most nem arról szól, hogy utálom az anyósomat, mert amúgy jó viszonyban vagyunk.

Egyébként köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 7. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!