Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hósom mindig kibújik az...

16 hósom mindig kibújik az autós ülésben a biztonsági övből. Mit tegyek? Majd leszokik róla?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Enyém 1x csinálta ezt meg, kb 1,5 évesen, majd megálltam az autópálya szélén ahogy megláttam, nagyon dühös lettem, és nagyon eréjesen megmondtam, ha még egyszer kihuzza a kezét akkor többet nem jön velem. Elmondtam, hogy nagyon nagyon veszélyes amit tesz, ilyet nem szabad.


Többet nem húzta ki. Söt pár hete anyukám autójával álltam ki, most már 2,5 éves a gyerek, és beültettem az ülésbe, és gondoltam majd bekötöm ha kiálltam és becsuktam a garázsajtót. A lányom szinte pánikba érzete magát, hogy öt kössem be, és el ne induljak bekötettlenül.


Amit te tehtesz, hogy nem mész tovább addig míg kihuzza magát. ha nem érti meg akkor rögtön haza viszed, és hagyod ordítani.

2013. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vedd szorosabbra az övét, és mondogasd neki sokszor, hogy ez nem helyes. Tedd vissza a karját, és idővel megérti.

Fárasztó tudom, de előbb-utóbb megunja majd.

2013. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy igen, ha határozott vagy, akkor hamarabb rájön, hogy nem csinálhat ilyet.
2013. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Egy jól bekötött autósülésből nem lehet kibújni.
2013. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Feltételezem, hogy 5 pontos még a biztonsági öve. Segíthet, ha szorosabbra húzod alul az övet, illetve ha a mellkasánál a két övpántot megkötöd valamivel, hogy ne tudjon kibújni belőle.

A fiam is sokszor csinálta ezt, hiába voltunk vele erélyesek, nem segített semmi, csak a maximumra való övszorítás és a mellkasi megkötés. Már kinőtte az 5 pontos biztonsági öves ülést, 15-36-osban ül, ott érdekes nem bújik ki belőle, pedig ez már a kocsi saját öve (elviekben könnyeben ki tud bújni).

2013. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!