Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olvastátok már? Mit szóltok...

Olvastátok már? Mit szóltok hozzá anyukák?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 7. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, én erre nem is tudok mit mondani....hát igya, ha ettől jobb lesz a kedve....
2013. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagy az Isten állatkertje...
2013. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Csak aztán nehogy a cumira meg a pelusra is visszaszokjon a túlfejlett csecsemő!
2013. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagy az isten állatkertje... De az ő dolguk. Biztos már tele a fagyó, és ez a leggyorsabb módja, hogy üressé tegyék. :DDD

Egyébként ha jól tudom, Amerikából terjedt el az anyatejes fagyi is, és indult világhódító útjára. Aki akarja, egye, igya, ártani nem árthat. :D

2013. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
az egyik válaszadónál -a cikk alatt- ott a pont: ha a tehén tejét megisszuk, akkor ez sem gusztustalanabb. ráadásul a gyermekeinket is ezzel tápláljuk. Kínában kutyát esznek, ez nekik teljesen normális, mert ez a megszokott. Japánban az algákat eszik szárítva és még sorolhatnám. Semmi gusztustalant nem látok ebben -én kóstoltam a tejem,nem volt rossz íze, kicsit édeskés volt. Fura egy pasi,az biztos,merthogy csak ezen élni elég nonszensz, de számomra nem gusztustalan.
2013. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Kicsit furcsa és szokatlan, de senkinek nem árt vele.


Mondjuk abban biztos vagyok, hogy nem fedezi teljesen a szükségleteit. Gondolok itt vitaminra, zsírra stb. Nem arra "találták ki", hogy felnőtt, dolgozó embert tápláljon.

De kiegészítésnek jó lehet.

2013. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez a tökéletes példa arra, hogy az anyatej a világ legjobb tápláléka. A túl korai hozzátáplálásnak, lám semmi értelme, mert ha egy felnőtt férfi elél csak anyatejen, akkor a kisbabának sem lesz semmi baja attól ha csak a kortársainál később vagy kevesebb szilárd táplálékot fogad el.
2013. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez beteg... :D
2013. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vízen meg kenyérben is elél az ember, kérdés ha 1 hónapig csak ezen él, fogy-e, lesz-e baja....
2013. máj. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!