Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szoltok hozzá? Olvastátok...

Mit szoltok hozzá? Olvastátok a hirt? Otthon szülésről?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 16. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Mit kéne szólni? Eddig is tudta ezt mindeeki. Épp ezért vannak évek óta az ügyön, hogy legyen róla törvény.

Tudják, hogy kéne, csak nem tudják, mit irjanak bele...

2010. dec. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én igazábol arra gondoltam, hogy a kismama elinditotta ezt a "lavinát" és most talán lesz valami belőle. Félreértés ne essék én nem szeretnék otthon szülni csak figyelem az eseményeket.
2010. dec. 16. 08:23
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Ez is addig lesz szép amíg az első 10 baba el nem akad a szülőcsatornában és meg nem hal...
2010. dec. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Mindenki ott szülhessen, ahol biztonságban érzi magát...Na ha anyuka a város főterén érzi magát biztonságban, akkor ott???

Én ép ésszel nem tudom felfogni, hogy hogyan képes valaki veszélyeztetni a gyereke életét azzal, hogy nem ad meg neki minden lehetséges segítséget a születéshez....

2010. dec. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi lavina nem lesz, hisz eddig is pontosan tudták, hogy KELL róla törvény, de nincs meg a politikai szándék.
2010. dec. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát meglátjuk, de lehet, hogy tényleg semmi sem lesz. Egyébként sem tudnak olyan jogszabályt összeállitani amivel mindenki elégedett lesz. Aztán amikor megtörténik az első problémás szülés akkor az államot fogják hibáztatni, hogy nem jol szabályozott.

Ebben nem lehet okos senki sem.

2010. dec. 16. 08:56
 7/10 anonim ***** válasza:
08:29 egyet értek!!!!
2010. dec. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mármint a 08:29-el értek egyet:)
2010. dec. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Valóban ideje már egy törvényt hozni, mert tényleg vannak olyanok akik otthon szülnének és ennek jogi háttér kell.

Azért nagyon kíváncsi leszek, hogy mit fognak bele írni.

Nekem személy szerint meg sem fordult a fejemben itthon maradni, pedig a cikkben leírtak alapján maradhattam volna, semmi féle fertőző betegségem nem volt, problémamenetes terhesség, mindig tökéletes vérkép és vizeletminta. Mégis ha itthon maradok, valószínű már a gyerekkel együtt alulról szagolnánk az ibolyát!

2010. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát igen én is kiváncsi leszek a tartalmára. Nálunk is hasonló volt a helyzet. 16 óra vajudás után császár lett a vége mert baj volt.

Örülök, hogy észnél voltak a dokik!!! Ez ha otthon vagyunk akkor nem igy végződik.

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!!!

2010. dec. 16. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!