Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Rákoskerte...

Mi a véleményetek a Rákoskerten (ill. XVII. kerületben) rendelő gyermekorvosokról? Kit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Fél éves a babám, a sajátunkban nagyot csalódtam, most váltani szeretnék. Csak nem csöbörből vödörbe...

2013. máj. 7. 16:16
 1/1 klopusz ***** válasza:

Hát, nem tudom ki volt a gyerekorvosod, de - véleményem szerint - két dokinak igen jó a híre.


Egyikük Szederkényi Katalin (Újlak utcában rendel) másikuk Novák Ágota (Péceli úton rendel).


Szederkényi doktornő a homeopátia lelkes híve, ami nem biztos, hogy rossz, de néha nem is jó kifejezetten.

Novák doktornőt azért szeretem, mert laza, érthetően beszél minden betegségről és nem hozza a frászt az emberre minden apróság miatt.

2013. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!