Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislánynak milyen szinü...

Kislánynak milyen szinü babakocsit érdemes venni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Én zöldet vennék, mert két gyereket szeretnék és ha a következő fiú lenne is jó lenne.
2013. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amilyet csak akarsz!!Te döntöd el.

Mi például bézs szinü babakocsit vettünk a lányomnak,hogy ha a következő baba fiú lesz,akkor ő is nyugodtan tudja használni.

2013. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi narancssárga-zöldet vettünk, mert színeset akartam, és uniszinüt, ami minden nemnek jó, mi is akartunk még egy tesót (aki szintén kislány lett).

De megbántam a narancssárgát, mert én szeretem ha a színek mennek egymáshoz, és pelenkázó táskából csak rózsasínüek tetszettek, de minden más is rózsaszínü.


Ha csak egy gyereket akartunk volna akkor tuti lányos szint vennék. Most hogy ketteske is kislány már csak lányos színekben gondolkodunk. vagy feket. Most pl vettünk egy 9-36 kg ülést és fekete lett, mert piros , világos, és fehér szín volt csak.

2013. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kislánynak vehetsz bármilyet. Nekünk nagyon elegáns sötétkék babakocsink van.
2013. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó bármilyen. Nekem mondjuk kisfiam van, de olíva-bézs színű a babakocsink, ez is uniszex, hátha lány lesz a következő :)

EGyedül a fekete, vagy nagyon sötét színeket kerülném, de azt sem azért, mert nem jó kislánynak, hanem nyáron nagyon felforrósodik a huzata.

2013. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Egyébként nekünk kifejezetten sötét a babakocsink és soha nem melegedett fel a huzat, pedig tavaly augusztusban született a babánk. Nagyon nagy melegben is voltunk kinnt vele 2-3 órát.
2013. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Bézs babakocsit vettem, a váz és az elemek alja fekete. a család majdnem bekapott hogy nem csajos :(

Egyedül a fiamnak tetszik :)

Rózsaszin kiegészitökkel azért jó lesz? Úgy elkeseredtem...

2013. máj. 8. 16:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Csajos vagy sem, talpig rózsaszínben is százszor meg fogják kérdezni, hogy kisfiú-e. Nekem is bézs-fekete babakocsim van.
2013. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:))) ez igaz a fiam csak kékben volt, babakocsi is, és volt hogy lánynak nézték :D
2013. máj. 8. 16:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk zöld és barna van a kis lányomnak hátha lesz kis tesó is, én mindenképp a vidám színek pártján vagyok.

3 hónapos baba anyukája

2013. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!