Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a kislányommal?...

Mit csináljak a kislányommal? Napközben már szobatiszta volt eddig, de amióta látta, hogy a barátnőm lánya pelenkás azóta van, hogy ő is bepisil.

Figyelt kérdés

Ha rászólok, csak mondja,hogy:" Annácska is bepisil nekem is szabad".

Hiába magyarázom neki.Néha szól, ha nem akkor jön a fent említett "duma".

Mit csináljak,hogy visszatérjen arra,hogy nem pisil be.

Pelenkázni nem szeretném újból,mert szerintem azzal csak rontok rajta.2 éves múlt.

Tanácstalan vagyok, a beszéddel nem sokra megyek:((


2009. szept. 29. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Találj ki valami mást, amivel motiválhatod. Az, hogy "Te már nagylány vagy" ezek szerint nem jön be. Nálunk sokat segített egy pár szép új bugyi, amit ugye nem lenne jó lepisilni, mert akkor le kell cserélni csúnya régire. Vagy találj ki valamit, amit Annácska nem csinálhat, de ő már igen, feltéve, ha nem pisil be. Légy kreatív! Valami biztosan nálatok is bejön.
2009. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy kérd meg, hogy segítsen Annácskának is megtanulni, hogy hogyan kell szobatisztának lenni/bilibe pisilni, mert rád biztos hallgat és Te már ebben nagyon ügyes vagy.
2009. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket.

Próbálok mindent ,de nem megy:((

Abszolút nem szól:(((

2009. okt. 8. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!