Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időbe telt, míg kiválto...

Mennyi időbe telt, míg kiváltottatok egy étkezést?

Figyelt kérdés
Babám 3 hete kóstolgat, ma már megevett 100 ml almapürét, de utána még szopizni akart. Igaz, csak 5 percet szopizott, de jó nagyokat nyelt, úgyhogy szerintem még megevett vagy 80 ml-t. Holnap megpróbálok neki 120-at adni, de szerintem az se lesz elég. Ti mennyi idő alatt tudtatok a babátokba kanalazni annyit hogy jól lakjon és csak pár óra múlva legyen éhes?

2013. máj. 8. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek almát kaptak keksszel, úgy laktatóbb. Először csak egy-két kanállal. Másnap már annyit adtam nekik, amennyit megettek.
2013. máj. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hét alatt kiváltottuk az első étkezést. A többit 2-3 nap alatt, de nekem nagyon jó étvágyú gyerekem van.
2013. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6 hósan kezdtünk kóstoltatni és kb 8hós korára váltottunk ki egy étkezést, szóval 2hónap! de most is gyakran kér még cicit (pár kortyot) pedig elmúlt 1éves! :) kis cicifüggő törpillám van :) én úgy haladtam, ahogy ő igényelte! nem erőltettem soha! amúgy most már mindent válogatás nélkül megeszik, leginkább a mi kajánkra pályázott mindig :)
2013. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!