Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hetes a kislányunk. Születé...

12 hetes a kislányunk. Születése óta nem telt el nap, hogy ne pityeregjek örömömben, amikor mondjuk lefekszem mellé, és nézzük egymást. Mostmár gagyorászik, mosolyog, és ilyenkor mindig elérzékenyülök. Mással is így van ez?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még a pocakomban van, de mindjárt elsírom magam az írásodon! Én úgy érzem, hogy biztos így leszek én is, mint te. Ennél nagyobb boldogság nincs is.
2013. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nem.

Persze szeretem, örülök, hogy él, de ennyire extraérzékeny szerencsére nem vagyok.

2013. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem sajna az én örömömet mindig az aggódás árnyékolta be. Jó neked hogy ilyen felhőtlenül tudsz boldog lenni
2013. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

En egyelore kimerultsegemben sirok :(. Akinek nem hasfajos a babaja annak sokkal konnyebb. En egyelore boldogtalannak latom a babam mert allandoan sir. Ettol en is :(. Szoval en meg nem erzem amit te, de irigyellek.

8 hetes baba anyukaja

2013. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is szoktam sírni, persze nem mindig de tényleg van olyan pillanat, hogy csak nézem és nem tudom visszatartani a könnyeimet. Minden nap csinál valami új dolgot és ez olyan örömmel tölt el. Vagy van , hogy csak gyönyörködöm benne és még fel sem fogtam, hogy tényleg az én kislányom és ilyen tökéletes!

11 hetes kislány anyukája

2013. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is kb igy van!amikor rámnevet elfog a sirás,de igyekszek visszatartani!az én lányom már hangosan is nevet!és az valami kimondhatatlan érzés!!!!
2013. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első két hétben csináltam ezt, de azt hittem depressziós vagyok,és elkezdtem aggódni :D

Aztán rájöttem, hogy semmi bajom. Azóta sem sírok.

2013. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok!persze ő már 5 hónapos!Mármint a lányom!
2013. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Oh, azért nálunk sem fenékig tejfel az élet! :D

6 hetes koráig nem aludtam konkrétan napi 3-4 óránál többet, mert hasfájós volt. Akkoriban szoptattam, és az a meghittség, hogy én táplálom valahogy mindig könnyeket csalt ki a szemeimből. Aztán sajnos elapadt a tejem, de az érzékenység így is megmaradt. Főleg amióta mosolyog. :)

Sokat vagyunk kettesben ami megint csak érzékennyé tesz.

Én ilyen vagyok! :D

2013. jan. 29. 16:24
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem nincs még gyerekem, de ez annyira cuki volt, ahogy leírtad, most szinte azonnal szeretnék egyet :D
2013. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!