Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babanaptejet ajánlanáto...

Milyen babanaptejet ajánlanátok, ami nem vág földhöz anyagilag és biztosan megbízható?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 16:57
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
72%

Én megvettem a vichyt elég drágán, és ezután hallottam a rádióban egy gyermekbőrgyógyász mondta h akármelyik nevenincs naptej jó, a lényeg hogy 50 faktoros legyen. Kár h nem előbb hallottam.

Azt mondta h sajnos a 30-as már nem elég,és már kora tavasszal is hazsnálni kell, főleg amilyen meleg volt pár hete.

2013. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
az ok hogy 50 faktoros kell, de attól még nem minden nevenincs megbízható. tele vannak mindenféle szar anyagokkal egyesek, amik többet ártanak, mint használnak, nem beszélve, hogy egy gyereket sokminden allergizálhat. Te talán bármilyen nevenincs naptejet kennél az egyhetes vagy 1 hónapos babádra?
2013. máj. 8. 17:04
 3/43 anonim ***** válasza:
DM-es Sundance Kids 30-as faktort vettem. Teljesen jó, az ára is kibirható. Valami 1400 Ft volt.
2013. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
itt most nem a nevenincs a lényeg, hanem hogy mit lehet róla tudni.
2013. máj. 8. 17:04
 5/43 anonim ***** válasza:
DM-es sundance 50+-osat vettem, 1200ft körül volt az ára.
2013. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
3 hónapos korig a gyereket nem lehet tűző napra vinni, csak árnyékba, vagy reggel este kell kivinni sétálni, 1 hetes, 1 hónaposnak felesleges a naptej!!!
2013. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

Egy kicsit támadó vagy, Kérdező. Ha szakember mondta, talán tudja.


Én is a dm-es Sun dance 50 faktorosat használom a 3 éves kislányomnál. Tavaly is azt használtuk, bevált. Egyébként ha 1 hónapos a babád, azt naptejjel bekenve sem vinném napra.

2013. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Én az Ilcsi Paradicsomos Napozó terméket ajánlom. Tény,hogy 4-5 ezer forint,de SEMMI mesterséges anyagot nem tartalmaz, a paradicsom benne a fényvédő és a 40-es a legmagasabb,de az csak olyanoknak kell,akik vízbe mennek,napoznak,stb. Ha a picire használod,akkor mindenképpen ezt,erre allergiás sem lehet,se semmi. :)
2013. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as! Nem akarok kötekedni, de én Ilcsi néni két arckrémére is allergiás lettem, a kozmetikus legnagyobb megdöbbenésére. Nem biztos, hogy nem lesz egy pár hetes baba allergiás.
2013. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Milyen alapon mondta azt valaki, hogy felesleges a naptej!!!
2013. máj. 8. 18:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!