Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bioderma Mineral 50+ -t...

Bioderma Mineral 50+ -t használt valaki babára,1 év körülire? MIlyen? Mennyire kenhető? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tapasztalatok? Ez úgy nézem csak fizikai szűrőt tartalmaz, nem értek hozzá, de gondolom nem ivódik be annyira a bőrbe. Nem fogja meg a ruhát?

Hogy szoktátok a naptejet babán használni? Hülye kérdés biztos, de mikor hazaértek, lemossátok róluk? Vagy lekopik majd? Csak pl azért kérdezem, mert ha bekenem a kezét, amit ugye a szájába vesz, akkor végülis lenyalogatja, így lehet érdemes legalább arról lemosni nem? miután már nincs szükség a fényvédelemre.


2013. ápr. 21. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt használtam 2 éve az akkor még picike fiamra. (persze most is pici)


Annyit segíts, hogy ez a kék színű, vagy nem? Ha nem, akkor nem fogja be a ruhát - egy olyan réteget képez, mintha hintőpor lenne rajta. Könnyen kenhető, nem csúszik, nem ragad. Mindig esti fürdetéskor mostam le róla. A kézfejét soha nem kentem be. Sima vízzel nem jön le! :) - ezért tök jó strandra is.


Most eszembe jutott: pont úgy viselkedik, mint egy krémpúder :)


A kék az gáz! Azon most akarok túladni, mert befogja a ruhákat, és kimoshatatlan :(

2013. ápr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még mindig én. :)

Nagyon hatékony - kisfiam soha nem égett le, de még a nap sem kapta meg, ha ezekkel volt lekenve az elmúlt 2 nyár alatt.

2013. ápr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Ez elvileg nem kék színű felvitelkor, a kék színű az a kid változat.

Amúgy köszi a segítséget :)

2013. ápr. 22. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!