Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom 8 hónapos elmúlt és...

A lányom 8 hónapos elmúlt és még nem kúszik, az gáz?

Figyelt kérdés
Forog hasról hátra és vissza,emelgeti a popóját de a kúszás még valahogy elmarad...nem akarok ráparázni,de azért érdekelne más véleménye is!! Köszi
2013. máj. 8. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az én fiam most töltötte a 8at és ő se kúszik még. igaz, mi gyógytornára járunk, mert feszes (még mindig egy kicsit). sztem ő mászni fog, kúszni nem is. a tied is feszes? én nem tudom, de sztem ilyenkor már azért kúsznak.
2013. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz egyátalán!van olyan baba akinél elmarad a kúszás.nyugi nyugi!

5gyermekes

2013. máj. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hm...nem tudom h feszes-e,azt honnan lehet észrevenni?
2013. máj. 8. 21:52
 4/12 A kérdező kommentje:
Huhh...a másodiknak nagggyooon köszi :))
2013. máj. 8. 21:53
 5/12 anonim ***** válasza:
hát ha a gyerekorvos nem mondta, biztos nem az. minket ő küldött el neurológiára, a neurológus meg gyógytornára
2013. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát a gyerekorvos kb 2 hónapja látta a fél éves státuszon,de semmi ilyesmit nem mondott,csak annyit h legyen sokat hason ... ami meg is valósul addig,amíg hanyatt nem vágja magát :))
2013. máj. 8. 22:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Az enyém is lassan 8 hónapos, és nem kúszik még. Szerintem még rendben van, bár én is örülnék, ha kúszna már!

4 gyerekes :)

2013. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
még nem gáz,de ha egy hónapon belül nem mutat hajlandóságot a mászásra,én megmutatnám Dévény tornásznak.azért írtam hogy mászás,mert a kúszást elvileg 8.hónapra kellene tudni,de ha kimarad,akkor elég a mászás a 9.-re.ezt onnan tudom,hogy a fiam sem kúszott,egyből mászott,igaz ő 7 hónaposan.
2013. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget Mindenkinek! Jobban alszom :))
2013. máj. 8. 22:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Első gyerekem nem kúszott, 9 hónaposan kezdett mászni. Második 9 hónaposan kezdett kúszni, 2 hét múlva már mászott. Ne aggódj, ha mozgékony, pörög-forog, hamarosan beindul! :-)
2013. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!