Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az a kérdésem hogy a 2 hónapos...

Cukorbaba kérdése:

Az a kérdésem hogy a 2 hónapos elmúlt babámnak adhatom e a Babamosoly gyerekteából a csipkehús kamilla és hibiszkuszvirágos teát mert az van ráírva hogy 6 hónapos kortól de a gyógyszerész ezt adta?

Figyelt kérdés
ja és nem kell neki a bébivíz mert egyébként nem teáztatnám
2013. febr. 1. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
az én teám is babamosolyos köménymagos ánizsos de arra is az van ráírva h 6 hónaptól de én adtam neki 2 hósan is csak gyengébbre főzve:)
2013. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi előre, nem teljesen a kérdésre fogok választ adni. Meddig próbálkoztál a vízzel. Mert pl. az én babám 8 hónapos korában kapott először, addig elég volt a tej és napokba tellett, mire kortyolgatott belőle. Gondolom a tied tápszeres, azért szeretnéd itatni, de még olyan pici. Ráadásul a víz "ízéhez" is hozzá kell szokni. Esetleg próbáld meg, hogy kis tápszert keversz hozzá, és lassan egyre kevesebbet teszel bele. Hátha úgy nem lesz annyira hirtelen új a víz. Vagy kicsit melegíts rajta. Én nem adnék 6 hónaposnak való teát 2 hónapos babának.
2013. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én nem adnám! a gyógynövénekkel csínján kell bánni, valószínű nem árt, de hogy haszna nincs egy amúgy egészséges baba esetén, az biztos.


[link]

2013. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos hamar el ment a tejem és rég próbálkozok vízzel de nem jön be neki, és panelba lakunk és itt száraz a levegő azért szeretném itatni :) idő köze elértem a védőnőnket azt monta adhatom neki csak gyengén. azért köszi a válaszokat
2013. febr. 1. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam három hónapos volt, amikor hasfájós lett. Nekünk erre ajánlották a csipkebogyó teát, de mi a Herbáriásat vettük neki, mert ezt nem mertem elkészíteni, pont azért, mert korhoz van kötve!
2013. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem adnék neki 6 hónapos koráig elég a tápszer.....ha száraz a levegő, párologtass!
2013. febr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!