Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz már vége a rendszer...

Mikor lesz már vége a rendszeres nemalvásnak?

Figyelt kérdés
Kisifam 6.5 hónapos rossz alvó. Ha nappal lenne az, nem érdekelne, de éjszaka van fent. A hozzátáplálás megkezdésével 2 hétig nagyon jók voltunk, pont 6 hónapos korában életében először az éjszakát is átaludta. De 4 napja megint katasztrófa, rosszabb mint valaha. Már éjfél után át kell hoznom, mert addigra többedszer kelek és nem bírom. De nálunk is szörnyű amit csinál. Forog jobbra-balra rángatja a fejét, átforog hasra, a kiságyában is a sírásra megyek be, mert a kiságy végében van hason. Képes egész éjjel dobálni magát én meg teszegetem egyik oldaláról a másikra, az ágy egyik másik felébe, próbálom hasra tenni az se jó, ringatom elalszik, de nemsokára megint dobálja magát. Annyira kivagyok hogy nem tudok délelőttönként rendesen foglalkozni, játszani vele, mászkálok mint egy tetszhalott...megetetem, tisztába teszem, de nincs erőm játszani vele. Nem tudom hogy bírja de én élőhalott vagyok már. Az oké hogy mozgásfejlődé meg fog, de ettől még nem az egész éjszakát kéne átvirrasztanunk, max többször megébredne, de az hogy egyhuzamban konkrétan nem alszik rendesen? Hogy lehet ezt bírni?
2013. máj. 9. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 6,5 és hasonló a helyzet :( Én is kivagyok már teljesen bár nekem a párom is besegít az éjjelbe ha kel megfordítja vagy megitatja.

Mi most Viburcol-t adtunk éjszakára az kicsit lenyugtatta talán egy fokkal jobb volt a helyzet. (mert mintha jönne az első fog)

2013. máj. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 gyerek sem egyforma és igazán nem akarlak elkeseríteni, de a lányom 1,5 éves és még mindig úgy nem alszik, mint a kisfiad! Kitartás!
2013. máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7 hós kisfiam ugyanezt csinálja.Van h csak 5 körül ébred először de tegnap éjszaka katasztrófa volt.Neki reggelre ki is jött a felső 2 foga egyszerre.Egyébként tuti h a mozgásfejlődés is a bűnös.Álmukban is folyamatosan gyakorolnak.Én is már azt sem tudom hogy támasszam ki a fiamat h ne tudjon hasra fordulni mert ha sikerül neki akkor egyből felébred.Remélem egyszer jobb lesz.Ráadásul nekem 4 hónapos koráig átaludta az éjszakát.Azóta kínlódunk.
2013. máj. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor neked van 4 hónap előnyöd, mert nekem születésétől fogva nagyon rossz alvó, rengetegszer kötött ki a mi ágyunkban mert nem bírtam a mászkálást.
2013. máj. 9. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!