Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek érdemes egy olyan...

Szerintetek érdemes egy olyan tesókocsit venni, amit már nem gyártanak és csak használtan lehet találni kisebb-nagyobb hibákkal, és még úgyis relatíve drágán?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni... Nagyon sokan dicsérik, és azóta sem lehet ennyire jó minőségű és praktikus kocsit kapni, nem is értem miért álltak le a forgalmazással. Viszont amiket eddig láttam hirdetésben, egyik sem hibátlan, és még így is sokba kerül. Ennyiből már tudnék új tesókocsit is venni, viszont ennek a típusnak nagy előnye, hogy később egyszemélyessé is alakítható. Segítsetek!
2012. ápr. 21. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Bébé confort Twin club?


Biztos lehetsz benne, hogy ez még 5-6 évesen is strapabíróbb, mint némelyik mostanában gyártott lengyel gagyi :(

2012. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, az az :) elfelejtettem beleírni a kérdésbe. Tény, hogy némelyik új már a boltban elég gagyinak néz ki :( Bébé conforttal meg jó tapasztalataim vannak, az etetőszékünk is ezer éves örökség, de még csak a huzat kopott meg rajta.
2012. ápr. 21. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a bébé confort twin clubra gondolsz....én erősen lebeszélnélek róla hacsak nem valaki ismerős kocsija...én az első 2 gyerekemnél beleszerettem (kis korkülönbség) már akkor is használtan vettek ez 4 éve volt...

most egy éve ismét kellett volna de nagyon megszívtam vele amik keringenek a teszen vaterán, a váz maga már megereszkedik emiatt a hátsó rugózás állító résznek már semmi jelentősége, akkor eltörik szépen a kupola merevítése vagy kiszakad belőle a nejlon a kukucskálónál...

nincs meg az ülés karfája...törött az ülés...szóval jól meg kell nézni, ki kell próbálni. Volt olyan hibás kocsi amit 2szer is láttam fent megvette vki és egy hét múlva már adta is el.

Ha tesókocsinak veszed akkor még arra is figyelni kell hogy twin nevű üléssel nem érdemes megvenni mert az kicsi már egy 1 év körülinek is!!! Opera üléssel érdemes venni, de annál is nagyon megkérdezni, nincs e eltörve az ülés dőlését állító résznél.

És valóban elég drága..

Mikor még egy 4-5 éve vettem használtan az akkor is már 3-4 éves babakocsit, akkor 45 ezer körül vettem és az eredeti tulaj a brendonos számláját mutatta hogy 150 ezer körül volt...

2012. ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vetteM akart lenni. még vmi eszembe jutott, van rajta tesófellépő is ugyebár és azt is meg kell jól vizslatni, nem e volt letörve róla, mert ez is még típushibája...
2012. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezen aggódom tulajdonképpen, hogy már vagy 3 éve nem gyártják, amúgy sem lehetett belőlük túl sok, és félő, hogy túlságosan le vannak harcolódva :(.
2012. ápr. 21. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen sajnos ( a második vagyok) nagyon félő hogy nem sok van belőle az országban és tényleg agyonhasználtak :(( Főleg ugye mivel 2 gyereket kell kibírjon az a váz..nem hiszem hogy 6-8-10 éveket kibírna :(

Én is sajnáltam amúgy mert tényleg rendkívül jó találmány és jó fejlesztés volt a kis korkülönbséges gyerekeknek, ez hogy egyessé alakítható és fellépő is van rajta.

Nem is értem miért nem gyártják már :((

2012. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!