Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem érdekel ha Bunkó voltam?!

Nem érdekel ha Bunkó voltam?!

Figyelt kérdés

a családban van egy nő aki nagyon útál engem elvileg irigy rám,de nem tudom mire,neki is van gyereke,állandóan kígyót-békát mond rám és nagyon sok gonosz dolgot,a szemembe meg mézes-mázas egy igazi sz@rkeverő,a terhességem alatt is mástól hallottam vissza,hogy azt mondta jól hasba kéne rúgni hogy elmenjen a baba..


ennek 1 éve.

ma meg erre sétált az anyósával,aki bejött hogy megmutassa neki a kisfiamat,5 hónapos.mondtam oké de nem foghatja meg,erre kivitte neki, mire kimentem már a kezében fogta, én meg szó nélkül odamentem és kivettem a kezéből és közben motyogtam nem tetszésemet nyílvánítva.


bunkó voltam? nehogy már az a nő fogdossa a kisbabámat aki a hátam mögött meg minden szemétnek elhord és útál engem,mellesleg mondtam hogy NE fogja meg a babámat erre fel az anyósa meg odaadja neki,..2 perc múlva mentem utánuk csak épp wc-n voltam azért nem tudtam velük kimenni..


ideges vagyok mert az a kis ribanc megfogta a babámat..



2013. máj. 9. 18:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha valakit ennyire utálsz akkor inkább kerüld és ne engedd a házadba. Közeli rokon? Meg tudod oldani h ne kelljen tartanod vele a kapcsolatot? Ez a legjobb megoldás ha ez így megy.
2013. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Engem az haborit fel, ha en, mint a gyermekem anyja kerek valamit, es azt mas semmibe veszi! Igazat adok Neked, az elozmeknyektol fuggetlenul. En tegnap arra kertem egy kedves ismerost, hogy kiveheti a fiamat a kocsibol, de legyen szives a hatalmas kutyaja kozelebe nem vinni. Egy perc mulva a gyerekemmel a kutyajaval "jatszott", kikaptam a kezebol, tobbet oda nem megyek. Ezzel engem vett semmibe. Az en felfogasomban amit egy Edesanya ker, azt tiszteletben kell tartani!
2013. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!