Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos szoptatott fiú...

2 hónapos szoptatott fiú babánál tényleg kevés ez a súly?

Figyelt kérdés
3350 grammal született, 1 hónaposan 3850 volt, jelenleg pedig 4500. Igény szerint szoptatom, így szinte egész nap szopizik, mégsincs 5 kiló, ahogy elvileg lennie kéne. Az egész családom szerint tápszereznem kéne, hisz biztos ezért igényli ennyiszer (bár szerintem leginkább csak komfortozik rajtam). Éhezhet akkor is, ha csak akkor vonaglik cicin, ha puki/böfi készül?
2013. máj. 9. 20:56
1 2
 11/12 aNyuszka válasza:
Kifelejtettem, hogy előttem az étkezést említették, de szerintem az ivás legalább olyan fontos. Túlzásba sem szabad esni, de a 3 liter azért jó ha megvan neked naponta:)Szoptatós teával próbálkoztál már?
2013. máj. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szoptatós teát még az elején ittam, de most újra kezdem. Teljesen kiment a fejemből amúgy :)


Köszönöm mindenkinek, megnyugtattatok, mentek a zöld kezek!

2013. máj. 10. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!