Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kislányom miért nem...

5 hónapos kislányom miért nem alszik úgy, ahogy eddig?

Figyelt kérdés
Hétfőn lesz 5 hónapos a babám és 2 napja nem alszik úgy, ahogy eddig! Eddig már 2 hónapja átaludta az éjszakákat, nem kelt egyszer sem. Este 10kor leraktam, és reggel 7-8-kor kelt legközelebb.. Kb 1 hete jópárszor felsír éjszaka, most 2 napja pedig, 2x eszik is és sokszor van fenn, mármint pl berakom a kiságyba és játszik, beszélget magába :) Miért nem alszik és miért kel most megint éjszakánként????? Egyébként jókedvű baba... Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2013. máj. 9. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen változások, általában ilyenkor "romlanak el", az eddig jól alvó babák.


Bármi lehet az oka, fogzás, meleg, front, vagy akár az, hogy új mozgásformát, vagy hangot tanult és izgalmasabb ezt gyakorolgatni, mint aludni.


Az én lányom is 5 hónapos múlt, ő is 1-2 hete kezd hasonló lenni.

2013. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem a foga.

Az enyém is csinál ilyet,pedig még egy fog sem látszik neki,de már érzi.én ilyenkor bekenem neki dentinox géllel,és utána aludni szokott reggelig.

2013. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a helyzet nálunk is,aztán kibújt 2 foga. Egy ideig nem javult (2 hónap),most elkezdett kúszni,felült és magától elalszik,egyszer kel hajnalban.
2013. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Kipróbáljuk a dentinoxot!
2013. máj. 14. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!