Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 3hete kapaszkodva...

Kislányom 3hete kapaszkodva magától áll, de a jobb lábfeje mindig kifele áll, egy két kivétellel! Egyenesen fogja tartani egy idő után ahogy egyre többet van állásba vagy ez nagy baj és ortopédiára kéne vinni? Egyáltalán lehet ezen javítani?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ez ilyenkor még normális.a kisfiam mikor elkezdett járni,ő is kifelé tartotta a jobb lábfejét.ortopéd orvossal is beszéltem,ez a járás kezdetén normális.most már szalad a kisfiam,rendesen tartja a lábát.
2011. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Most megnyugodtam!!:)
2011. júl. 8. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is kifelé tartotta, de nekünk kellett menni ortopédiára kötelezően, amikor elindul a gyerek.

Ott mondták, hogy szinte minden baba csámpás mikor elindul, a nagy részük befelé, kisebb részük kifelé tartja a lábfejét.

Magas szárú cipő/szandi hordását javasolták lehetőleg még otthon is

Hamar rendbe jött neki.

2011. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a lányom is most próbálkozik a felállással. ha négykézláb áll, kifelé áll mind a négy lába. a gyógytornászunk is egy jó kis cipőt ajánlott még bentre is ha már feláll.


de azt is mondta ez változik még persze

2011. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont ezért mondta a Dévényes gyógytornász, hogy még véletlenül se sétáltassam a lányomat kézen fogva, várjam meg, amíg magától elindul. Ezen a lábtartáson a sok egyedül leguggolás, felállás fog változtatni. Megerősödnek az izmok, stb. De én mindig azt mondom, a saját megnyugtatásod érdekében mutasd meg szakembernek.
2011. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!