Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok ma ilyen időben a...

Mit adtok ma ilyen időben a babátokra ha kiviszitek? (16fok volt reggel)

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia.9 hónaposak vagyunk,mi du sétálunk,és valószínűleg kap egy vastagabb nadrágot,és vastag zokni+tutyi,hosszuujjú bady,egy vékony pulcsi,és egy szabadídőfelsőt adok rá,ami plüss.kap egy sapit is.kicsit hűvösebb van,de nincs hideg.ha nagyon felöltöztetem,mit adok rá télen.
2009. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Hosszú ujjú body+pulóver+nadrág+mellény+füles sapi+cipő és még betakarom egy közepes vastagságú pléddel is.

(10,5 hónapos)

2009. szept. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rovidujju bodyt,harisnyat,pulcsit,nadragot es egy szvettert vagy egy kabatot es sapit.
2009. szept. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
utolso vagyok 8 hosak vagyunk
2009. szept. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ma viszem tanácsadásra, 8 hónapos, gondoltam harisnyát, hosszú ujjú bodyt, kantáros nacit, poncsót, sapit adok rá, plusz takaró van mindig a kocsiban. Utána, ha megyünk sétálni, lesz nálunk egy plusz vékony pulcsi. Utálom az ilyen időt, kiszámíthatatlan!
2009. szept. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13 hósra nadrág, hosszú ujjú body, vékony felső és egy átmeneti kabát és egy pamut sapi.
2009. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12 hós, nadrág, vastag zokni, hosszú ujjú body, vastag pulcsi, sapi, edzőcipő
2009. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16 hónapos a fiam. de. így voltunk kint: zokni, edzőcipő, tréningnaci, rövid ujjú body, tréningnaci pulcsija, vastag pufi mellény és sapi.
2009. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem még túlzás harisnyát adni a naci alá, mi lesz télem? Hosszú újjú bady, pulcsi, mellény és naci,, zokni cipő.

Egy 10 hós babát, hogy lehet betakarni? Nem mozog, mert az enyémet nem lehetne, mert levenné magáról, meg egyébként is ül lelógó lábbal, akkor nem betakarni.

2009. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,tényleg nagyon hülye idő
2009. szept. 30. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!