Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányoknál hányadik próbálko...

Kislányoknál hányadik próbálkozásra sikerült vizeletet felvennetek? És mikor, reggel vagy este?

Figyelt kérdés
Vinnem kellene a kicsinek vizeletet,de nem tudom mikor próbálkozzak a vizelet felvétellel,mert reggel általában 04.30-7:00között beszokott kakálni.
2009. szept. 30. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Régen még lehetett kapni vizelezgyűjtő zacskót direkt a pelenkás kislányoknak. Nem kaptál? Azzal nagyon egyszerű!
2009. szept. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szió!

Először is sok sikert a vadászathoz! Remélem, hogy nektek sikerül begyűjteni. Nekünk nagyon nehezen sikerült. Az időpont teljesen mindegy, de nagyon oda kell figyelni, hogy ne kerüljön bele semmilyen szennyeződés!

A gyógyszertárakban lehet venni vizeletgyűjtő tasakot babáknak, de nekünk mindig lecsúszott és kifolyt a termés.

:(

A végén azt találtam ki, hogy a babát beleteszem deréktól lefelé egy nejlon zacsiba és várok. Élvezte a dolgot, mert játéknak tekintette és végre megvolt a termés is.


Sok sikert!

2009. szept. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
amit az első írt, kapható a patikákban, azzal egyszerű, próbáld ki. vizeletgyűjtő zacskó gyermekek részére. 50 forint körül van.
2009. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kaptam zacsit igen....na remek..remélem összejön:)2.5hónapos a kislány.Kérdezte a gyógyszerész a gyógyszertárba,hogy inkább vigyek kettőt,mert kislányoknál nehezebb felvenni..mondom akkor jó kérek 6-ot:D
2009. szept. 30. 12:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Én öt zacsit használtam el mire sikerült. Két dologra kell figyelni, jól le kell mosni a babát, én neogmagnolos vízzel mostan le, felülről hátra törölve, egy vattával csak egyszer törölve, illetve a zacsit jól rá kell nyomni a bőrére, körbe kell simogatni, különben úgy jársz mint én, hogy mellécsorog..illetve volt olyan is, hogy lekakilta a zacskót, vagy mikor ki akartam cserélni a zacsit mert alig volt benne, de leesett amint leszedtem már pisilt is. Ha szerencséd van elsőre sikerül, ha nem akkor jön a gutaütés vagy a röhögőgörcs mint nálam...Sok szerencsét!
2009. szept. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mind1 mikor veszem fel a pisit?este is jó?
2009. szept. 30. 12:42
 7/14 anonim ***** válasza:
Este is jó, ill. bármelyik napszakban!
2009. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem öntöttétek át semmibe igaz?mert nekem a dokinő azt mondta csak hagyjam benne és befőttes gumival gumizzam össze,majd a laborba átöntik....
2009. szept. 30. 12:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hajnalban tenném fel, az esti kicsit állot lesz reggelre. Nálunk délelőtt 11ig veszik át a pisit...arra figyelj, hogy nézegetni kell a zacsit, mert ha telemegy nagyon akkor kifolyik belőle és nem is fogod tudni leszedni normálisan, én óránként megnéztem mi a helyzet, így azt is láttam ha elbénáztam a felragasztást..
2009. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Be is gumizhatod, én kétszer vittem egyszer a doki adott kémcsövet, egyszer meg kisterilizáltam és feláldoztam egy aventos tejtárolót..
2009. szept. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!