Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nevek tetszettek...

Milyen nevek tetszettek neked, amikor kisebb voltál?

Figyelt kérdés
Vicces visszagondolni arra az időszakomra, amikor alsós koromban kitaláltam, hogy ha nagy leszek és majd lányom születik, akkor Erzsébetnek fogom nevezni, Sissi hercegnő után. :D Ma már ezen jót nevetek.

2013. máj. 10. 21:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
65%

Nekem régen nagyn tetszett a Klaudia név, de ma már semmi pénzért nem adnám a lányomnak, mert manapság egyre több r*bancot így hívnak.

Már bocs a Klaudiáknak, de az egyik osztálytársamat is így hívják, és ő tényleg egy nagy lotyó!

2013. máj. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Kitti, a Lisza és a Noémi voltak a kedvenceim, a fiúknál meg a Zsolti xD
2013. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eleinte a Krisztina tetszett, aztán egy idő után a Rita és volt egy idő, amikor mindig arra kértem a tesómat, hogy Ritának hívjon. :-)

Ma 2 kisfiam van, Dániel és Ádám. Ha kislányom lenne, akkor Zsófi lenne.

2013. máj. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Győző, Aba, Zsolt, Kristóf, Szilárd, Alpár,

Boróka, Kincső, Szende, Fruzsina, Anna

2013. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszett a Helga, Imola, Szilvia, István, Dávid.

Persze ezeken kívül is rengeteg kedvenc volt.


2 fiam van: Gábor és Tamás

2013. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9-10 éves koromban a Kamilla tetszett nagyon. Fiú nevekben nem gondolkodtam.
2013. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképpen egy Vanessza Evelin nevű kislányt akartam. Fiúból Szilárd, Péter. Még volt nagyon sok, de azokra már nem emlékszem. :)
2013. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!