Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki 7 hónapos koráig tudta...

Aki 7 hónapos koráig tudta szoptatni a babáját?

Figyelt kérdés
Mit adtatok utána neki? Eszik már mindenfélét, de mit fog reggel? Tápszert nem nagyon szeretnék adni neki. Tejpépet szokott enni.
2013. máj. 11. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Tápszer kell neki. Én 7,5 hónaposan választottam le, után tápszert kapott, nincs azzal semmi baj.
2013. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kell neki még a tápszer nyugodtan adj neki, az enyém 8 hós korától kap reggel és este, 1,5 éves még mindíg kap de már juniur tejitalt. Nekem egész addíg míg anyatejes volt nagyon beteges volt, igaz van nagytesó így lehet hogy ő is hazahozott az oviból ezt-azt. amióta tápszeres alig volt beteg. Ha meg a tejpépet adod a tápszer annál semmivel sem rosszabb.
2013. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 éves koráig tejalapúnak, tehát nagyobbrészt anyatejnek/tápszernek illetve pépnek kell lennie. A tápszer a benne lévő tápanyagok és a folyadékszükséglet miatt lenne fontos és ő még nagyon pici.
2013. máj. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7 hónaposnak még feltétlen kell a tápszer. Lányom 7 hónaposan választotta el magát. 13 hónapos koráig még tápszert kapott.
2013. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!