Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák főzelékébe minden nap...

A babák főzelékébe minden nap kell csirkehusit tenni 6 hónapos kortól?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Eleve 6 hónapos kortól ajánlják elkezdeni a hozzátáplálást, így eleve nem lehet csirkehússal kezdeni. Ha meg eljutottál odáig, akkor sem kell minden nap, hisz van más hús, húspótló is! :) 7,5 hónapos fiam még egyáltalán nem kapott húst.
2013. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

miért kéne mindennap csirkehúst ennie?

nem kell

2013. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Valahol ezt olvastam,hogy naponta kell.

4.hónaptól hozzátáplálunk mert tápszeres volt 3 hónapos kora óta.Védőnőm azt mondja a tápszeres babáknál minden előrébb jön a táblázatban..

2013. máj. 11. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Te mindn nap eszel húst?

Mi nem így kb 2-3 naponta adok húsosat a 10 hónaposomnak is.

2013. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ln is itt a gyakorin olvastam nemrégiben, hogy ha már bevezette a húst, mindennap kapjon a gyerek.

Nekem is furcsa, bár szerintem mennyiségtől is függ...

2013. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
és a vegetáriánusok?
2013. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kéne mindennap húst ennie a gyerkőcnek. Nekem 6,5 hónapos a fiam, és amikor mi húst eszünk,akkor ő is azt fog. De mi sem élünk mindennap csirkemellen,meg pulykamellen illetve combon???!!! Szóval neki sem kell. Heti 3 alkalom szerintem elég. Én legalábbis így tervezem. A kisfiam ma kapott először csirkemellet sóskafőzelékbe keverve. A lényeg a változatosság. Én ezt az elvet vallom.
2013. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

4 hónapos kora óta hozzátáplálok. Imádja a kanalasat. Lassan már a tápszert is kanállal kell beletuszkolnom,mert az anyatej után már nem hajlandó azt enni(ha kevés a tej). Ma reggel banán turmixot kapott kiskanállal.Így bezzeg megette. Szívni nem akarta.Ennyi...

2013. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Enyém 5 hós kora óta hozzátáplálásban részesül napi 2-ször.Rengeteg allergiája van, fertőzés miatt, így én minden nap adom neki a husikat, mert alig ehet zöldséget is, s soktól olyan szorulása van, pedig mindig van barack, szilva mellette.A húsi nagy része házi.Először csirkemellek, combok, aztán bolti pulyka(üveges), majd saját disznó karaj,oldalas, darálthús(milánóiba).Nem ehet glutént, tejtermékeket, szójásat,és tojásosat.Mentes tápit kap plusszban.Most 7 és fél hós és 9800gramm, 74cm kislány
2013. máj. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!