Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen olajat tesztek a...

Milyen olajat tesztek a babátok főzelékébe? Pontos márka, típus érdekelne.

Figyelt kérdés
Mikortól használjátok és mennyit tesztek belőle a főzelékbe? Milyen gyakran? Hogyan teszitek bele, mikor? Hallottam, hogy nem mindegy hogy hidegen sajtolt vagy melegen sajtolt, de nem tudom melyik jó, és mi a jelentősége? Köszi! Egy kezdő 7 hónapos kislány anyukája.
2013. febr. 4. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet én leszek az egyetlen aki kilóg úgymond a sorból.Én sosem néztem milyen márka,hogyan sajtolt,amilyet magunknak vettem főzni,én mindig azt használtam neki.Mindenhol nyomják az olívaolaj témát,de ami itthon kapható ,ahelyett egészségesebb a házi disznózsír is sajnos.Többnyire Vénusz van itthon egyébként.
2013. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jégtánc ***** válasza:
Nemcsak te lógsz ki a sorból kedves első válaszoló:)) Olyan oliva olajat használok ami épp akciós.Nem nézem hogy hidegen sajtolt e vagy sem.Teljesen mindegy kedves kérdező:) Ha jól emlékszem 7-8 hónapos korától főztem olajjal ,pici rántással.természetesen keveset kell beletenni.Adagtól is függ.
2013. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is azt teszek bele neki, ami épp itthon van, sima étolajat, Vénusz vagy akár olcsóbbak is, azoknak nem tudom a márkáját...

Én megkérdeztem a védőnőt, hogy oliva olajat tegyek-e bele, agy láttam, hogy némely üveges bébiételben repceolaj van, de azt mondta, hogy nem kell ilyesmi, tökéletes a sima étolaj. Csupán azért kell, mert segíti a zsírban oldódó vitaminok felszívódását. A kész főzelékbe kell belekavarni egy kiskanálnyit...szóval minden nap. Én úgy emlékszem akkortól adtam neki, mikortól a husit is kapott a főzelékbe...szóval mivel mi 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, így 6 hónaposan.

2013. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Kedves Jégtánc,akkor megnyugtattál!:))
2013. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Jégtánc ***** válasza:
Kíváncsi vagyok milyen trendeket találnak még ki:)) Szegény gyerekek ebbe betegednek bele.
2013. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem annak idején, a védőnő azt mondta, azt adjam a babámnak is, amit mi magunknak használunk, ugyanígy volt a vaj-margarin kérdéssel is. Nem kell neki külön olajat vagy vajat venni. Én is ált. a Vénusz étolajat használom, de van, hogy olívaolajat is veszek, a kenyérre pedig vajat vagy vajkrémet kenünk. Minden jót!
2013. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eleinte én is a Vénuszt használtam, de valahogy nem annyira szeretem a napraforgóolajat meg mindenhol azt írják milyen ócska és egészségtelen, úgyhogy most áttértünk a finomított kókuszolajra, ami állítólag nagyon egészséges. Hát úgy legyen :) Mindenesetre úgy tapasztalom, hogy sokkal jobban kijön tőle az ételek íze.
2013. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Fáradt olajat.
2014. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!