Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaszoba hőmérséklet egy...

Babaszoba hőmérséklet egy újszülöttnek, hány fok legyen?

Figyelt kérdés

Első éjszakánkat töltöttük itthon. A szobát 19-20 folra állítottuk be. A babán egy rövidujjú body, egy vastagabb pizsama és egy vastagabb hálózsák volt.


Jól aludt az éjjel (azt leszámítva, hogy 2,5 óránként kellett etetni), de a pici orra és keze nagyon hideg volt. A hátához bedugtam az ujjam, se hideg se izzadt nem volt. De akkor is nyugtalanít a jéghideg keze, a kórházban nem volt ilyen.


Mennyire normális ez? Leírnátok kérlek a tapasztalataitokat?



#alvás #Babaszoba hőmérséklet
2013. máj. 12. 08:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább 20-21 fok legyen éjszaka. Tökéletesen volt felöltöztetve,amiatt ne aggódj :-) a kéz nem mérvadó,nekik még nem olyan a keringésük,mint nekünk. Ha a mellkasa/háta kellemesen meleg,akkor nem fázik.
2013. máj. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk a panelban 25 fok körül volt, kevesebbet nem tudtam csinálni, attol sem volt semmi baja. Ne görcsölj rá ennyire a hőfokra. :))

A ruha tökéletes, ha a nyaka nem hideg akkor nem fázik. A kezét soha ne nézd mert ugy ökölbe szoritják h jég hideg. Az én 3 hósomnak is néha hidegmég pedig már fogja a dolgokat. :))

2013. máj. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!