Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor mikor fázik egy...

Most akkor mikor fázik egy baba? Orrát, tarkóját kell nézni? Kisfiam még csak rugiba alszik, body nélkül. Vastag takarója van. A tarkója néha hideg, de nyugodtan alszik. Fázna? Ha betakarom nagyon, akkor meg izzad a kis feje.

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Réteges öltöztetés!

Itt kevesen hallottak erről.

Body kell a babára, úgy a rugi, majd vékonyabb takaró.

A több réteg a megfelelő, nem az egy vastag!

Te sem veszel pulcsit póló nélkül.

2009. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is folyton gondba vagyok ezzel, pedig már tíz hónapos a lányom. Próbálom úgy öltöztetni + takarni, mint saját magamat, csak őt egy leheletnyivel vastagabban.
2009. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszolóval értek egyet.

Én bodyban + rugdalozóban + hálózsákban altatom a kisfiamat.

2009. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tarkóját kell nézni,ha az hideg,fázik ha meleg...stb.!A babát pedig úgy kell öltöztetni,mint saját magad,csak rá mindig egy réteggel többet!Ha te pólóban és nadrágban vagy akkor body...tipegő...egy ki pulcsi!Estére a pulcsi helyett takaró!Hidegben te is vastag takaró alá bújsz,tehát a babának is vastag takaró,melegben vékonyabb!A szoba hőmérséklete:20-25C fok között!
2009. okt. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!