Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Havonta a babátoknál mennyi...

Havonta a babátoknál mennyi popsitörlőt használtok el? Hány darabosat és melyik márkájút?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 09:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én a Huggies aloe verásat veszem, akciósan 4et egy csomagban meg lehet venni 1800-1900 forintért, és még az egészségpénztárral is el tudom számoltatni, tehát ennek a harmadát adózáskor visszaírják a pénztári számlámra.

Átlagban szerintem 4 csomag el is megy egy hónapban, mondjuk nem spórolok vele. Ennek csomagjában 64 darab van, tehát egy hónapban kb. 250 fogy el.

2009. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én Axxot használok. 72 van benne, 350 Ft körül van egy csomag. Jó nedves és elég nagy is, így nem kell belőle sok 1-1 alkalommal. A kislányom már 13 hónapos, így 2 csomag általában elég 1 hónapra. Ha meg nagyon összekente magát, inkább lemosdatom a kádban...
2009. okt. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom, egy hónapban mennyi fogy el, de mi Niveát használunk (sensivite vagy soft&care), mert a kisfiam popsija nagyon érzékeny, én meg imádom az illatát. :) Igaz, ez az egyik legdrágább, de eddig mindig sikerült kifogni akcióban.
2009. okt. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ezt az AXXot hol lehet kapni? Köszi! Én Háppyt szoktam venni, de drága 72 darabos 700 Ft körül van.
2009. okt. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mi már több félét is próbáltunk:pampers ami elég vékony:(a baby burning még szarabb még vékonyabb.Happys-t most próbáltam,mert a pelushoz volt ajándékban,az jó volt.Illetve próbáltuk a huggiest is de nekem esett szét szinte.Nekünk is kb 4csomag megy ela hónapban.2.5hónapos a kislányom.
2009. okt. 1. 10:15
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy itt válaszolok. Az Axxo törlőkendőket az M5-ös melletti Tesco üzletsorán szoktam venni. Az éttermekkel szemben egy kis pavilonban. A pelust is ott veszem, nekünk nagyon bejött.
2009. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is az Axxot használom és én is ott veszem ahol az előző válaszoló. Láttam már máshol is de ott sokkal drágább volt. Sokat kipróbáltam,de ez vált be és árban is nagyon jó.
2009. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi mindig a Müllerbe vesszük. 6csomaggal olyan 1700Ft. körül van most nem tudom pontosan, de nagyon jó a minősége és ugyan olyan jó mint bármelyik nevesebb popsitörlő.

2009. okt. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én akkor veszek töménytelen mennyiségben, amikor -átlag háromhavonta- a patikában akciós és akkor is eü. pénztári kártyára. 3 db 72 db-os neogranormon törlőkendő 695 Ft. Nekünk is kb. 2-3 fogy el egy hónapban, de mi csak pisihez használjuk, nagydolgok esetében megy a csap alá a fenék :)

2009. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mülleres 1 csomag 80 db-os
2009. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!