Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elmúlt egy éves, kezd...

Ha elmúlt egy éves, kezd lemondani a ciciről, mit adtok neki helyette?

Figyelt kérdés
Sajnos a Milumil tejital nem kell neki,most kezdjek tápszereket próbálgatni,h vajon melyik ízlik neki,vagy rendes tejet adjak neki?Ti mit adtok?
2013. máj. 13. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Egy éves kor fölött tejet adnék neki, nem tápszereket, arra ugyanis már nincs szüksége.
2013. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gabszem ***** válasza:
66%
azért óvatosan a tejjel. Kérdezd meg a védőnőt. Nekünk pl azt javasolták hogy inkább tápszert kapjon 1,5 éves koráig, ne erőltessük a tejet. Én 14-15 hónaposan kezdtem neki tejet adni de nem minden nap és tápszerrel hígítva
2013. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha nincs allergiás a családban, akkor nyugodtan elkezdheted adni a tejet, egyszerre keveset, és figyeld, nem üti-e ki.
2013. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a tejjel az a baj, hogy nem biztos hogy most okoz gondot, hanem evek mulva. Anyum pl 40 evesen lett ra allergias, a szomszed kislany meg 4 evesen, mindketten fel eves koruk elott mar tehentejet ittak. Persze attol meg hogy kap nem biztos, hogy allergias lesz, csak sajnos ezt elore nem lehet tudni. En tapszert adtam neki, Milupat. Eleinte csak 50-100mlet ivott meg belole, egy honap alatt erte el a 250mlt. Kozben szoptattam, ha elfogadta, mert o kezdte elutasitani. Probald meg nehany napon keresztul keveset adni neki, had kostolgassa, lehet csak meg kell szoknia az izet. Ha ennek ellenere sem fogja meginni, en meg eggyel megprobalkoznek, hatha az jobban fog izleni neki
2013. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a tejjel az a baj, hogy nem biztos hogy most okoz gondot, hanem evek mulva. Anyum pl 40 evesen lett ra allergias, a szomszed kislany meg 4 evesen, mindketten fel eves koruk elott mar tehentejet ittak. Persze attol meg hogy kap nem biztos, hogy allergias lesz, csak sajnos ezt elore nem lehet tudni. En tapszert adtam neki, Milupat. Eleinte csak 50-100mlet ivott meg belole, egy honap alatt erte el a 250mlt. Kozben szoptattam, ha elfogadta, mert o kezdte elutasitani. Probald meg nehany napon keresztul keveset adni neki, had kostolgassa, lehet csak meg kell szoknia az izet. Ha ennek ellenere sem fogja meginni, en meg eggyel megprobalkoznek, hatha az jo
2013. máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes óvatosnak lenni a tejjel. Nem kell feltétlenül tejet kapnia, ha rendszeresen fogyaszt egyéb tejtermékeket, sajtot, joghurtot, stb, amelyekkel készíted az ételeket, vagy uzsira az szerintem elég. Ha néhány főzelékbe kell tej, azt készítheted azzal, de szerintem nem kell feltétlenül tejet inni. Reggel ihat teát, napközben úgyis kap tejtermékeket, eszik húst, ez szerintem elegendő fehérje és kalciumforrás. Aztán 1,5-2 éves kora körül kezdj adni tejet, de szerintem napi 2 decinél több akkor sem kell.
2013. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nestlé Lactogen-t adok. Receptre kapjuk, így 1000 Ft körül van egy doboz. Tejet nem adok legalább 2,5 éves korig, de talán 3-ig sem. A nagynak sem adtam, nekünk így jó.
2013. máj. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a Humana tejitalát és a Milupát adom felváltva.
2013. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi lányok,mindent ki fogok próbálni,a tejjel még én is várnék szívem szerint...
2013. máj. 22. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!