Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyek azok a gyermekbetegsége...

Melyek azok a gyermekbetegségek, amelyekre minden szülőnek számítani kell?

Figyelt kérdés

A mi kisbabánk mostanra már átesett pár ilyen gyermekbetegségen, és egészségügyi problémán ami -úgy tudom- a gyermekek 99%-ánál előfordul. Ilyen pl. a koszmó, a szájpenész, a nyak-pálás, immungyengülés okozta meghűlés, 3 napos láz.

Mire számíthatunk még? Le tudná nekem írni valaki életkor szerint, hogy mikor mit kapott el, vagy "szedett össze" a gyermeke? (És esetleg azt is, hogy minek mi volt a megoldása.)

Köszönöm.



2013. máj. 13. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, 11 hónapos kisfiamnak eddig semmi baja nem volt, most az egyik szemén kötőhártyagyulladása lett. Nem vészes, nem lázas, nem fáj. Szemcseppet írt fel az orvos, amit öt napig csepegtetünk. Szerintem ne aggódj, hogy mi jöhet még, mert akkor könnyebben jöhet is...
2013. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a gyereked?

Mert a lányom 5 hónapos múlt és egy enyhe megfázástól eltekintve semmi baja nem volt még.

2013. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kislányom 13 hónapos és még szerencsére csak megfázva volt enyhe lázzal 1-szer.
2013. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!