Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevált nálatok a Milupa jó...

Bevált nálatok a Milupa jó éjszakát tejpép? Jó ha így adom neki?

Figyelt kérdés
Fiam 6 hónapos lesz és éjszaka még 2×3× felkel. Mikor adjam oda a tejpépet? Este 8-kor fürdünk, utána szopi, jó ha 7-kor tejpépezünk?
2009. okt. 1. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem próbáld ki. Minden baba más-más. Nálunk sajnos nem vált be 7 hónapos kislányomnak. Megeszi, de éjjel ugyanúgy felébred, mert éhes.
2009. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos nálunk sem vált be, 7 hónapos a kisfiam, jön a foga is, így kilen körül megette a tejpépet és éjfélkor már fent volt. Egy próbát szerintem is megér.
2009. okt. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! 1 éves a kisfiam, féléves kora óta a korának megfelelő jó éjt pépet adom neki, nekünk bevált. Megcsinálom az adagot és leöblíti egy kis adag táppal. Egy próbát megér. Most hogy nagyobb, az almásat szereti a legjobban.
2009. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vacsizik rendesen 15 hósom,

akkor fürdés után az ágyban adok neki egy kis tejpépet.

Én a te helyedben így csinálnám és utána még szopi.

De büfiztesd meg rendesen.

Éjszak biztos azért kel mert éhes?

Próbáld meg, ha felkel, simizd a hátát esetleg visszaalszik.

2009. okt. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk sem vált be,de minden baba más. Szerintem egy próbát megér. Ha nem akarod megvenni kérhetsz ingyenes mintát a Milupa honlapján.
2009. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekünk sem vált be egyik jó éjt tápszer sem.

8 hós

2009. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk se vált be,hónapokig próbálkoztunk...
2009. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok, 1 próbát megér.
2009. okt. 14. 17:24
 9/10 anonim ***** válasza:

valahanyadik válaszoló vagyok, tök mindegy, hogy Jó éjt pép vagy sem.

Vagy jóllakik a baba vagy nem.

Mi szeretjük ezt a fajtát banános ízben, egyébként a Mildipép-et szoktam venni, az tejberizspép, szerintem laktatóbb és vagy 300 ft-tal olcsóbb a Milupánál.

15 hós anyucija

2009. okt. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogybevált-e? Nem aludta át utána sem az éjszakát, 8 hónaposan fél 2-ig, egyévesen fél 5-ig aludt, éjjel muszáj volt megetetnem, mert ha nem, akkor 20 percenként újra ébredt. Ha az evéstől visszaalszik, akkor inkább etesd meg, anak nincs értelme, h. cumizással, simivel, teával, meg kül. praktikákkal próbálkozol fél éjszaka. Minden baba más, ki kell tapasztalnod, h. nektek mi jön be. Én azért etettem meg rögtön, mert utána azonnal visszaaludt, pedig mindenki mondta, h.egyévesen már ne adjak neki éjjel.
2009. okt. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!