Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtti éjszakát hol és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtti éjszakát hol és hogyan tölti a menyasszony és a vőlegény? Nálatok hogyan volt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Általában ahol akarja és ahogy akarja.

Mi a saját ágyacskánkban voltunk és szeretkeztünk, mert sejtettük, hogy másnap ehhez fáradtak leszünk.

2009. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Az illem szerint ezt az éjszakét külön kellene tölteni. De hol van már manapság az illem?!
2009. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

nagyon jó a kérdés!

31 évvel ezelőtt volt az esküvőnk, szóval a 70-es évek végén sem volt már annyira szorult a helyzet. De mégis belementün abba a játékba, hogy az esküvőnk előtti éjszakát külön szobában töltsük. Micsoda képmutatás!!!! Persze, ez az elvárás, cselekedet a hagyományoknak megfelelő volt -a szüleink részéről! Istenem!!! (micsoda képmutatás), de megbocsájtható. Ha valaminek örülök, ennek mindenképpen, hogy a lányom felé ezt már nem kell eljátszanom, nem kell rákényszerítenem, hgy igy cselekedjen, mivel 18 éves kora óta együtt él a barátjával, már azóta -élettársával. Igaz, akkor mi is mosolyogtunk rajta, és a szüleik is tudták, hogy már régen túl vagyunk az "első" éjszakán"... és mégis, kellett, hogy igy legyen.

2009. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
szex kimerülésig .,....
2009. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

szerintem az a jó, ha esküvő előtt több napot is külön töltenek. de nem a szex miatt, köze nincs hozzá, inkább a belső felkészülést tartom lényegesnek. úgy, mint mikor választások előtti napon is már kampánycsend van.

ilyenkor jó, ha elvonul mindenki a gondolataival, lelkiekben készül az esküvőre, hogy mostantól minden picit másabb lesz, új alapokra helyeződik a kapcsolatuk, el lehet mélyülni, átgondolni az eddigi életünket.

és az is nagyon jó, hogy vágyakoznak addig is a másik után. annál izgatottabbak lesznek, mikor meglátják a másikat az esküvő napján.

ha anyagilag megengedhető, jó, ha az esküvő előtti pár napban a menyasszony elmegy egy wellnessközpontba felfrissülni csak egyedül, esetleg az édesanyjával vagy egy barátnőjével.

amúgy is jó néha egyedül lenni néhány napot függetlenül attól, hogy házas-e valaki vagy még "csak" együtt él a párjával.


az egyik barátnőmnél úgy volt, hogy egy héttel esküvő előtt volt a lány- ill. legénybúcsú, de a menyasszony már nem a közös otthonukba ment onnan vissza, hanem a szüleihez. náluk töltötte azt az egy hetet, mint régen, gyerekkorában, nem is látták egymást a párjával ez idő alatt, csak az esküvő napján.


nekem ez a megoldás tetszik. :)

2009. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy 1 éve gyakorlatilag együtt éltünk, de éjszakára mindig hazamentem és nem volt szex. Az esküvő előtti napot külön töltöttük, merthogy én otthon sütöttem éjjel 2-ig az esküvői süteményeket (megvolt az oka, hosszú). Az esküvő után együtt mentünk haza a párommal éjjel 3-kor, nem lehetett hamarabb az állítólagos illem miatt, pedig nagyon szerettünk volna éjfélkor eljönni, mert az volt a nászéjszakánk. Apukám felesége úgy tett, mintha ezzel nem is lenne tisztában, nem volt erre tekintettel. Anyu már nem élt.
2009. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Mi külön töltöttük. Anyósom nem engedte el a páromat hozzám, még az ajtót is bezárta viccből. :D Amin persze jót nevettünk, de furi volt a párom nélkül aludni, mikor már évek-óta együtt aludtunk mindig. Jó poén lett belőle.
2009. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk nemsokár lesz az esküvő, és mi együtt fogunk aludni. Pláne, hogy már külön lakunk, nem akartunk hazamenni a szülőkhöz. Ráadásul a szülőknél már kora reggel akkora felfordulás lesz, hogy ők is mondták, inkább pihenjünk csak reggel ameddig tudunk. Annyi, hogy öltözködni ő hazamegy, hogy mégsem az legyen már, hogy ő kijön a hálóból én meg mondjuk a nappaliból. Ja és nekünk is azt mondták, hogy előtte éjszaka a szex kötelező, mert utána nem nagyon lesz rá erőnk!:) Meg is fogadjuk a tanácsot!
2009. júl. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk elég kivitelezhetetlen lett volna mind a szülőknél alvás (édesanyám ugyanis 200 kilométerre lakik), mind a külön szoba, egyébként meg nem hiszek a hagyományokban. Úgyis tudja mindenki, hogy már régóta nem csak egymás kezét fogjuk, tehát nem lett volna értelme prűdnek lenni.

Szóval együtt töltöttük azt az éjszakát,mint minden normális pár.

2009. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi külön alszunk majd, de csak azért mert más más faluból származunk és hát ugye a páromhoz mennek az ő vendégei hozzám az én vendégeim és hát ott is elbúcsúztatják a legényt aztán jönnek engem kikérni. Csupán praktikum, mert nem akarunk még reggel rohangálni ide-oda. Egyébként már jó pár éve együtt alszunk! :)
2009. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!