Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti felszállnátok fél éves...

Ti felszállnátok fél éves gyerekkel, babakocsival a TESCO buszra?

Figyelt kérdés
Sajnos máshogy nem tudom megoldani a helyzetet, csak ha magammal viszem. De olyan büdös van rajta, és rengetegen vannak, nem épp a jobbik fajtából.
2013. máj. 15. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

De finnyás vagy!

Vidd kendőben, akkor jobban elférsz.

2013. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Én is inkább kendőben vinném!
2013. máj. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Vidd kendőben, abba egyszerűbb, meg kitudja mennyire tudod felvinni rá a babakocsit.

Nálunk szerencsére nincsenek agyon tömve a Tesco-s járatok, meg az itteni busztársaság adja hozzá a buszait amik nem éppen a legújabbak de nem is olyan régiek. Elférni el lehet rajta de nem babakocsival.

2013. máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem muszáj, akkor nem pont a Tescoba mennék vásárolni, de kényszerhelyzetben igen, felszállnék vele. Őt nem fogja zavarni a szag szerintem, ha régi busz, szövet üléssel, naná, hogy büdös. Menj, amikor kevesen vannak rajta.
2013. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Ahol mi lakunk, ott a Tesco busz sem rosszabb mint a sima BKV, és annyira nem tömött. Ez melyik környék? Nincs olyan időszak, amikor kevesebben vannak? Pl. délelőtt..


A kendő meg nem mindig megoldás, ha a Tescoba megy a kérdező, akkor valószínűleg vásárolni akar, na most ez kendőben a gyerekkel, két cekkerrel vagy tömött hátizsákkal baromi kényelmetlen.

2013. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Én is kendőben vinném. Abban is viszem mindig, Pesten tömegközlekedni is úgy szoktam (vidéki vagyok amúgy, csak viszonylag gyakran járok fel dolgokat intézni), nekem nem kényelmetlen az sem, ha elöl a baba, hátamon a nagy hátizsák, még mindig jobb, mint a babakocsival szerencsétlenkedni a buszon meg mindenütt.
2013. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van olyan időszak amikor kevesebben vannak, 10 után mondjuk, esetleg ha este úgysem alszik a baba akkor este.
2013. máj. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baja nemlesz a pöttömnek ha a tescos buszra felteszed.Te gondolom kibírod azt a pár percet.A picik meg amúgy sem olyan nagyon érzékenyek.Én sokszor sétállok a falunkban,ahol lovakkal rendelkező családok is laknak.Na gondolthatod hogy a melegben amikor a trágya szaglik és a szél viszi milyen " illat" van.Ő nyugodtan aludt tovább,én meg levegőt alig vettem.

Szóval csak nyugodtan.A kisbabásokkal amúgy is kedvesebbek,előzékenyebbek.Még a nem épp jobbik fajta is

2013. máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kendőnk nincs, inkább nem mentünk. Konkrétan nem a busznak van szaga, hanem az embereknek. Sokat utaztam már rajta, eddig nem volt olyan időpont, hogy ne lett volna annyira tele, hogy lökdösődjenek az emberek. És ezeknek az embereknek úgy a 80%-a büdös, koszos csöves, akik viszik vissza a borosüvegjeiket a mocskos táskáikban. Ami annyira még nem is zavarna, de beleköhögnek, beletüsszentenek a pofámba. És mindig ez van, de még azt sem értem, hogy miért oda mennek? Ez egy fél órás út lenne így, sajnos nem csak pár perc. Este nem tudunk menni, hálisten a babánk alszik. Meg igazából sürgős lett volna, de megoldottam máshogy, nem mentünk! Nem a tescoba akartam menni, hanem ügyet intézni egy szállítással kapcsolatban egy áruházban, ahol szintén megáll a tesco busz, szóval azért fontos lett volna! De mindegy, ennyit nem ér!
2013. máj. 15. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!