Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tescos Hauck babakocsival...

Tescos Hauck babakocsival mindenkinek rossz tapasztalata van?

Figyelt kérdés
A 8 hónapos kislányom most kapott olyat a névnapjára nagyszülőktől,mert a régi kocsinknak rossz volt a fékje és nehéz is volt. Igaz utcán még nem voltunk vele,de eddig nekem tetszik,könnyű tolni,könnyű irányítani. De most utánaolvastam itt,és nem találtam róla pozitív véleményt,csak rosszat. Nagyon sajnálnám,ha nem lenne jó,mert nagyon tetszik. Mindenkinek baja volt/van vele?

2013. máj. 8. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincs vele bajom. Igaz 2. babakocsinak vettük, mert a meglévő nagyobb babakocsinak 3 fokozatba dönthető a háta, a Haucknak meg hevederrel állítható. Ha csak az a babakocsink lenne, akkor nem örülnék neki.
2013. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 hónapja vettük, semmi bajom vele, pedig csak az az egy babakocsink van. 8 hónapos a fiam
2013. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De jó :) Köszönöm :) Nekem tetszik a heveder,mert ami eddig volt,az csak két fokozatban volt állítható. :)
2013. máj. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!