Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a MAM-os...

Mi a véleményetek a MAM-os csőrös itatópohárról, aminek puha a csőre? Bevált nektek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 14:59
 1/6 gabszem ***** válasza:
szerintem borzalmas. Nekem eleinte nem is akarta elfogadni a babám, aztán meg elfogadta, de nagyon nehezen tisztítható. a szűrőrészéből még kefével se bírtam kisikálni a szennyeződést és bele is penészedett alig észrevehető helyeken. Én dobtam a kukába 1-2 hónap használat után. Most babylove-osat használunk.
2013. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon rossz!Pedig az én gyerekeim csak a MAM-os cumit fogadták el és mégis,csőrös itatónak az aventeset.
2013. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én szerettem, bár a kemény csőrű vált be inkább, mivel a lányomnak már 4 hónaposan volt foga, mire megkapta a puhacsőrűt, szét is rágta egy hét alatt.

Hogyan penészedik bele? Én minden evés után elmosom egyből. Sose hagyom benne semmiben pl. a tápszer maradékát. Simán, kézzel mosogatok, még csak kefét sem igazán használok, mégis tiszta :)

2013. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A keménycsőrűt amúgy kb. 8 hónapos korától használtam. Most dobtam ki, mert azt is szétrágta és már csúnya volt, de most 21 hónapos. Belül néha a szörp megfogta vagy a gyümölcslé, de kis kefével azt is ki szoktam sikálni. Néha kiforráztam, utána kijött minden maszat :) Most az üveget megtartottam, ma vettem hozzá egy sportkupakos fejet :) Az üveg még mindig olyan, mint új korában.
2013. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most vettem nemrégen, egyenlőre nem fogadja el a 8 hónapos fiam, de próbálkozok. Ha tudtam volna hogy milyen, nem veszem meg. Nagyon erősen kell szívni hogy jöjjön belőle valami.
2013. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig "gyakoroltatok", hogy igyon belőle??
2013. máj. 15. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!