Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Puha talpú cipő a jó első...

Puha talpú cipő a jó első cipőcskének? Nagyon reklámozzák, de ahogy nézem a képeket, azok nem tartják a bokát.

Figyelt kérdés

Ti mit ajánlanátok? Milyen fajta cipőt? Még csak oldalazva lépeget kapaszkodva, de a védőnőm szólt, hogy vegyek neki.

Szandit, félcipőt...?


2013. jan. 4. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg nem jár egyedül kapaszkodás nélkül addig nem kell neki semmi, mert úgy sem mentek ki. Puhatalpúnak semmi értelme. Utcára nem lehet felvenni otthon meg nem kell.

Utcára hajlékony talpú bokát tartó jó minőségű cipő kell. De ha elkezd egyedül járni úgy is elkell menni orthopédiára, hogy minden ok-e és ott megmondják milyen kell.

2013. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen supinálo cipőt-szandált ajánlanék!!! Lányom 4 éves, de még mindig ilyeneket hord!


Itt egy leírás ezekről a cipőkről:

[link]

Márkában mi a Salus és a Maus vásároljuk!


Remélem segíthettem :)

2013. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy gyerekorvos kifejezetten kérte ha tehetjük ilyet vegyünk...
2013. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem minden gyereknek kell supinalo! Nekünk az ortopédián azt mondták, hogy az enyémeknek elég a bokafogós.
2013. jan. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen fogok majd venni.Nézz szét a többi kategóriába is. Szerintem nagyon jó minőség.

2013. jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!