Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos kisfiam biliztessem...

14 hónapos kisfiam biliztessem vagy ne?

Figyelt kérdés
Már pár hete gyakoroljuk. Eleinte sírt de már megbarátkozott vele és belepisil és bele is kakál. Tegnap szolt is , hogy kaka és mutatja a bilit. (mondja, hogy bii.) és ma is megint mutatja és bele is kakál. Azt is mondják nekem más anyukák, hogy éz csak fellángolás. És majd abbahagyja. De ha meg is mutatja, hogy mit akar.! Szerintetek korai még?

2013. máj. 15. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha ilyen ügyes hogy szól is miért hagynád abba?

Nem korai ha szépen magától csinálja. Ha sírna a bilin és nem akarna belepisilni nem kéne erőltetni. De így nyugodtan

2013. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit korainak találom, de ha kéri és szól, akkor szerintem myugodtan próbálkozzatok amíg nem érzi nyűgnek, csak semmiképpen ne erőltessétek, csak ha ő szeretné.
2013. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amíg neki van kedve hozzá addig bátran csináljátok. Alapból korainak mondanám, én biztos nem csinálnám, kivéve ha ő szeretné.
2013. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Korai. De ha partner a dologban, akkor oké.
2013. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Jaj nagyon partner a bilizésben. Rettentően büszke a kakára. Még mamának is meg akarta mutatni a müvet. Most este is kiabál, haogy kaka én meg azt hittem csak szórakozik mert ma már akkor is mondja ha nem kell neki de tényleg volt kaki a pellusban, ugyhogy nem viccelt.

Ha ráültetem ül rajta boldogan közben játszi, ugyhogy nem nyüg neki.Az a vicc az egészben, hogy menni meg nem tud magátol. Másban viszont nagyon ügyes. A mozgásban későn érrő tipus.

2013. máj. 15. 21:14
 6/14 A kérdező kommentje:
Már ott tartunk, hogy kakás pellus nincsen. Mindig szol ha kaka van. De a pisit csak reggel vagy ébredés után tudjuk el csípni. Szerintetek azt is meg fogja tanulni, hogy ha pisilni kell akkor is szoljon? Nagyon jó lenne. Mennyi pénzt meg spórolnánk. Azt is rá költeném végül is.
2013. máj. 23. 17:02
 7/14 anonim ***** válasza:
elvileg még korai.de mivel ennyire ügye és belekakál belepisil akkor miért hagynád abba?tényleg nagyon ügyes.főleg hogyha már szól hogy biliznie kell
2013. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nalunk ugyanigy van 14hos koratol szol ha kaki van, es azota nem is kakilt pelusba. Viszont a pisihez tul sok remenyt ne fuzz, esetleg probaljatok meg, hogy naponta hanyszor pisil, de ennyi idosen meg kicsi a hugyholyagjuk es ugy masfel eves kor utan nol csak meg. Most masfel eves a lanyom, de kb. fel orankent meg pisil, ha levennem a pelust es meg is tanulna az egesz napunk csak bilizesbol allna, igy en meg varok. De egy probat meger, hatha o mar tovabb birja
2013. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az enyém is ült rajta ennyi idősen pár hónapig tetszett neki aztán megunta. Gyakoroljatok szépen de ne erőltesd.
2013. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én korainak gondolnám de van egy ismerősöm ő is ilyen ügyes mint ti,ő nem egészen egy évesen kezdte, nagyon tetszett a babájának,most másfél éves kakis pelus nincs, és a pisiért is szól.
2013. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!