Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rettegek az éjszakáktól,...

Rettegek az éjszakáktól, legszívesebben az ablakon ugranék ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 hónapos a fiam, eddig átaludta az éjszakákat, 1 hete viszont szörny lett belőle.

40-50 percenként felébred, üvölt, mint akit nyúznak, már mi ágyunkban alszik, de ez sem használ.

Nézte doki, nem látszik még semmi az ínyén, nem jön foga, hasa sem fáj.


Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy más is járt így? Mit lehet tenni, van valami szer ami lenyugtatja őket?

Kúp, homeopátiás bogyó nem használ.

Már sokszor arra gondolok, hogy gyűlölöm ezt a vinnyogó szörnyet, annyira kikészültem idegileg.


2013. máj. 15. 21:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
92%
Nem bukik? Nem kapott új ételt/ételeket? Egyébként az én lányom 3 hósan kezdte és most 13 hós és nagyon sokszor ébred! Tudom milyen rossz! Egyébként lehet venni nyugtató teát!
2013. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
82%
Vinnyogó szörny? Azert ez kemény volt szerintem.
2013. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
98%

Egy hete ébred éjszakánként és már vinnyogó szörnynek hívod a fiadat???

Attól még, hogy nem látszik, jöhet a foga. 2 ml nurofent adjál neki, ha akkor jobban alszik, akkor fájdalma van/volt.

2013. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
62%
Látod ez a gond, a pici ezt érzi és ezért nyugtalan.Ezt tapasztalatból írom. Nyugtalan vagy és érzi rajtad és Ő is nyugtalanná válik.
2013. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon erős front volt - azt érezte meg. El fog múlni. Te pedig szervezd meg,hogy holnap egyedül sétálhass 1-2 órát -bízd rá valakire. Ezalatt csak csavarogj,bóklásszál, nézelődj, ne csinálj semmit.
2013. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
62%

Arra pont nincs szüksége, hogy cseszegessétek!


Én megértem a vinnyogó szörnyezést, inkább írd le, mint csendben sírdogálj és meghülyülj otthon. De mást nem tehetsz, mint túlélsz :(

2013. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
94%

Lehet fogzás attól hogy nem látszik.

Az is lehet hogy sok volt számára az input inger és ezért kel többször éjjel, ezt át kell vészelni, és lesz még beteg is biztos és majd akkor is éjszakázni kell majd mellette.

Én a panadol szirupot ajánlom ha fogzás.

2013. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is nurofent adj neki.Lányom mikor fogbújás miatt sokszor felkelt adtam neki.Utána úgy aludt mint a bunda.

És neki sem látszott,hogy jön a foga.:)

Tegnap bújt ki az első.:)

2013. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:

Még csak anyatejes, jövő héten akarom elkezdeni kóstoltatni, sosem volt bukós, nem ez a baja.

Ma este pl. azzal szórakozunk, hogy 8-tól altatom, amint elaludt beteszem a kiságyba, kipattan a szeme és üvölt.

Hiába hagyom sírni, nem hagyja abba, a végén már fuldokolva üvölt, kiveszem, elaltatom, visszateszem, ismét felkel.

Borzalom.

Sajnos az elejétől a mellemen aludt el, így az sem segít, ha sétálgatok vele.

Lehet, hogy érzi a feszültségem, de nem tudok lenyugodni amikor ilyen. Amúgy is stresszes most az életem, már nyugtatóteát is iszom, de semmit nem ér annyira felhergel a visításával.

2013. máj. 15. 21:49
 10/70 anonim ***** válasza:
71%

Nem is annyira a vinnyogó szörny a gáz, hanem hogy "gyűlölöm".

Az én lányom 3 éves, és még mindig többször kel éjjel, de azért már jobb egy fokkal.

Ha rám hallgatsz, nem altatod a ti ágyatokban, mert nem fogod tudni kitenni. Én legalábbis így jártam.

2013. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!