Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kislányom fél az...

11 hónapos kislányom fél az idegenektől, főleg ha még hozzá is akarnak érni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sokat jártunk az elmúlt fél évben orvoshoz, már ha meglátja az orvost sír, nemhogy még hozzá is érjen. De bárki más idegentől is elsírja magát ha az meg akarja simogatni például. Szóval mitévő legyek hogy ne féljen ennyire. A közvetlen ismerősökkel viszont nagyon barátságos, mosolygós.
2013. máj. 16. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem történt vele valami trauma? Gyerekpszichológus már látta?
2013. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Ez természetes.

Orvos=fájdalom. Orvos= idegen.

Persze hogy fél minden idegentől,normális.

Majd elmúlik.

ne hagyd egyedül idegennel.

2013. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Ne aggódj ez természetes, nekem azt mondta a védőnő. 13 hónapos a kislányom és kb. két hónapja fél az idegenektől, vagy aki neki nem szimpatikus. Orvostól ő is nagyon fél. Védőnővel beszélgettünk, és azt mondta azért van, mert már fel tudja fogni, ki idegen neki, és ki az akiket ismer. Nem kell aggódni, majd megváltozik ez azt mondta. Egy szóval nem mondta hogy ezért gyermekpszichológushoz kellene vinnem!
2013. máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi baj nincs vele!!! Ezt is ki fogja nőni!!
2013. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez jó, nem értem miért lettem lepontozva!
2013. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az en masfel eves lanyom is fel az olyan idegenektol, aki hamarabb kozelit, minthogy o kozelitsen, meg a gyerekektol is ha lerohanjak. Szerintem ez korral jar, majd kinovik.
2013. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 eszo ***** válasza:

én kislányom 5 hónapos..de vele is ez van...ha valaki úgy néz rá, már sír is..valamikor még a mamának is :-((

nem tudok mit kezdeni vele..remélem elnövi majd!

2013. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
eszo-nak: nálunk is volt amikor a keresztanyjától is félt, na ez mára megváltozott, ugrik a nyakába ha meglátja. Itt a jó idő, próbálunk többet idegenek közt lenni, játszótérre menni, boltozni, hátha ...
2013. máj. 24. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!