Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akar aludni a saját...

Nem akar aludni a saját helyén 1,5 éves kislányom. Mi tegyek? Valaki ebben a cipőben? Hogy oldottátok meg a helyzetet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Mi a kiságyát tettük a mi ágyunk mellé és levettük a kettő közötti rácsot. Így velünk is alszik, de azért a kényelmünk is megmaradt.
2013. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez nem zavar titeket? Úgy értem, hogy mi többen lakunk együtt, így a vasalást és több házi munkát is olyankor tudok csak megcsinálni mikor a kislányom lefeküdt. De így nem megy.

Szeretném, ha a saját helyén aludna, ahol eddig is szépen aludt. Ha felébredt akkor mindig átjöhetett, de most egyszerűen nem akar még elaludni sem. Nem csak este, nappal sem.

2013. máj. 14. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig nálunk is az lett a megoldás, hogy már kapott nagy ágyat (kombinált kiságya volt, és azt átalakítottuk ifjúsági ággyá) és a miénk mellé raktuk, így nyugodtan alszik, leesni sem tud....
2013. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A saját hely külön szobát jelent? Azt hittem, csak külön ágyat. És ha az ő szobájában oldanád meg a vasalást, meg hasonlókat, míg ő a ti szobátokban alszik? Lehet nem tart majd soká ez az időszak nála. Talán csak egy kis szorongós időszaka van...
2013. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, saját szobája van.

Csak annyira felfoghatatlan, számomra, hogy eddig szeretett ott aludni, semmi gond nem volt, most meg egyik napról a másikra nem akar ott lenni.

2013. máj. 15. 13:16
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha eddig szerette, akkor valószínűleg tényleg csak átmeneti időszakról lesz szó. Nálunk is volt olyan, hogy éjjelente rendszeresen átmászott az én ágyamba, ott elaludt, vissza tettem a sajátjába, újra mászott hozzám... és ezt játszottuk körbe-körbe. Pár nap és elmúlik/elmúlt. :-) Addig is kitartás!
2013. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt a masfel eves kisfiammal. Elaludt a helyen es kesobb atjohetett, de egyszercsak nem akart mar... Nekunk kiderult, h a kisaggyal van baja! Megszuntettuk es ez segitett.
2013. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!