Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha mar 20perce mindenféle...

Ha mar 20perce mindenféle büfi pózban próbálkozunk, de nincs eredmény, akkor mit lehet tennni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Böfiztetés közben paskold a fenekét, erőteljesen masszírozd felfelé- feje felé- hátát. Ha így sincs böfi, akkor fektesd az ágy rácsához oldalt a picurkát- ne tudjon hanyat fordulni. Ha pár perc múlva elkezd nyugtalankodni, újra felveheted böfizni.
2008. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Az előttem író nagyon jót írt.De ha nem böfizik,akkor hagyd.A lányom szinte soha nem böfizett, és nem is bukott, és hasfájós sem volt.Nagyon sokáig cicizett, és mivel ügyes volt, és nem szívott mellé levegőt, így böfi sem volt.
2008. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom sem mindig szokott. Rendszeresen elalszik a cicin, sosem keltem fel. Éjjel, most, hogy jön a foga, egész végig a cicimen lóg. Semmi baja. Túl van dimmenzionálva ez a büfi kérdés. Nem a hiányától bukik, vagy fáj a hasa.
2008. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek, az én kisfiam sem büfizik mindig (most 2,5 hónapos),éjszaka pedig soha! És eddig még egyszer sem fájt a hasa. Viszont megfigyeltem,hogy néha szopi közben nyugtalan - sírdogál, kiköpi a cicit, megint ráharap, megint kiköpi...ilyenkor függöleges helyzetbe teszem, és mindig büfizik, aztán megnyugszik. Ha pedig nem kell büfiznie,egész nap "lóghatna" a vállamon, akkor sem sikerülne :-)

Boldog babázást! :-)

2008. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!