Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 1 éve probálkozunk, de...

Már 1 éve probálkozunk, de semmi eredmény. Az orvosom egy három hónapos "clostilbegyt" gyógyszeres kúrát írt elő, Segített már valakinek a gyógyszer és milyen mellékhatásait érezted?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is szedtem annak idején! Nekem nem volt mellékhatása,eredményt viszont hozott! Csak közbe kiderült hogy a páromnál van a baj kevés és rossz a spermája a lombik segithet csak! Nehéz volt de végig csináltuk és most van 1 egyéves gyönyörű kislányom! 1 Lombikra sikerült! És már el is felejtettem min mentem keresztül! Nemtudom a te párod vizsgálták-e már? Én is beszettem a gyógyszert mire meglett a probláma! Sok sikert a babához nektek lehet hogy ez is elég Szoritok!!
2009. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónapja próbálkotunk és nem jött össze a dolog.. elfogyasztottam 4 orvost, mire az 5. segített. A 4. dokiktól is kaptam clostyt napi 1-et. Meghozta az eredményt az első alkalommal, majd elvetéltem 5 hetesen. Az 5. doki napi 2 szemet írt fel bromocriptinnel együtt szedve és a 2. hónapban terhes lettem. Most 22 hetes vagyok. És mire végigjártam ezt a tortúrát 11 hónap telt el. Szóval én nem vártam 1 évet és jól tettem.. A closty nem okozott semmilyen kellemetlenséget.Mellette viszont mértem a hőmet és csináltam LH tesztet is, hogy lássam milyen hatással is van a closty a peteérésre. Sőt a doki is kérte a hőgőrbét. Closty előtt szoktak csinálni hormonvizsgálatot is... mert lehet hogy magában ez a gyógyszer nem elég ám... Drukkolok nagyon neked!
2009. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is clostyval lett peteérésem, segített, annyi volt a mellékhatása hogy meghíztam tőle egy picit..2-3 kiló jött fel, meg ha túl sok tüszőt csinál, akkor fájhat tőle a pocak,de egyébként nem vészes!

Sok sikert, mielőbbi babásodást!

Üdv: 28 hetes kismama

2009. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!